فهرست
پایان رویا در سالوادور ؛ بچه ها متشکریم
پایان رویا در سالوادور ؛ بچه ها متشکریم

پایان رویا در سالوادور ؛ بچه ها متشکریم

آی اسپورت / سالوادور – حتی اگر با سه گل از زمین بارانی سالوادور بیرون آمده باشیم ، این تیم ملی ماموریت خود را به سرانجام رساند . اینکه با سربالا برزیل را ترک کند . این که فوتبال را به قلوب مردم بازگرداند . 
در تحلیل شکست امروز نباید از یاد برد که ایران ، بیش از ظرفیت خود نمایش داد و البته اگر اشتباه داوری بازی آرژانتین نبود ، نتیجه کلی می توانست درخشان و فوق العاده باشد . به هرحال ، برای ما که هنوز بازیکنی در رده اول جهان نداریم و تجربه حضورمان در جام جهانی به 4 دوره محدود می شود ، این شکست چیز عجیبی نبود. به خاطر داشته باشید سه بازی  نفسگیر با 11 بازیکن اصلی ... و البته این اشتباهات فردی ما بود که تفاوت را رقم زد . 
فوتبال ایران با نمایش قابل قبولش در جام جهانی 2014 ، در مرز تازه ای از باور ها ، باید با این مربی بزرگ و این کادر متعهد سختکوش راه را ادامه دهد که فوتبال هرگز به پایان نمی رسد.
پژمان راهبر / سالوادور 
  ۳  
آی اسپورت
2014-06-25 22:22:56
نظر دهید
۳ نظر
بهزاد
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۰۱
واقعا از سایتتون ممنونم که اینقدر منصفانه به تیم ملی نگاه کردید . بدون شک بهترین سایت ورزشی ایران هستید ، ای کاش بقیه سایتها از شما یاد میگرفتند .
ِیوهان کرایوف
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۵۰
این تازه شروع یه راه یه نسل تازه که اگه همه چی خوب جلو بره وجلوی پاشون سنگ ندازن میتونه برای جام ملتها و جام جهانی بعدی اماده تر بشه با بازیکنانی مثل ازمون جهانبخش حقیقی هم علیرضا و هم رضا و حتی قوچان نژاد و دژاگه.
عماد
پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۲۷
پژمان راهبرِ دلال، تف به وجدان نداشته ت... لعنت به تو، کیروش، نکونام و شجاعی که خیانتی که شما ها به فوتبال این مملکت کردین، زبان از بیانش قاصره... جام جهانی هم تموم شد و رو سیاهی موند به ذغال... تا دنیا دنیا ست، داش علیِ کریمی تو قلب ماست...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر