فهرست
زنده از کنفرانس مطبوعاتی سوسیچ: ایران فقط برای مساوی آمده بود!
زنده از کنفرانس مطبوعاتی سوسیچ: ایران فقط برای مساوی آمده بود!

زنده از کنفرانس مطبوعاتی سوسیچ: ایران فقط برای مساوی آمده بود!

آیا اسپورت/ سالوادور – سافت سوسیچ دقایقی پس ار پایان بازی در کنفرانس مطبوعاتی  شرکت کرد . گزارش آنلاین ای اسپورت را بخوانید :

پیروزی مقابل ایران ؟

ما مستحق برد بودیم . البته  ایران هم فرصتهایی داشت که بازی را ببرد اما ما در نود دقیقه ای بهتر بازی کردیم . بوسنی تیمی بود که بیشتر می خواست ببرد . من برای تیم مقابل متاسفم چون اگر می بردند صعود می کردند اما به هرحال خوشحالم که با افتخار جام را تمام کردیم 

در بوسنی به ایرن برد چگونه نگاه می کنند؟

برد خوبی بود و من متاسفم که در بازی دوم نتیجه لازم را نگرفتیم و صعود نکردیم . ما اگر در بازی نیجریه بهتر بازی می کردیم و اگر داور با ما مهربان تر بود به دور بعد می رفتیم . به هرحال حالا افسردگی روزهای گذشته را نداریم و این خوب است .

آیا در بازیهای اروپایی نمی مانید ؟

من هنوز صددرصد تصمیم نگرفته ام که چه کنم اما این آخرین بازی من با بوسنی بود و قرارداد من به اتمام رسیده است . حالا حس آزادی خوبی دارم و می توانم برای خودم تصمیم بگیرم . 

نظرتان در باره بازی ایران ؟

ایران تیم دفاعی است . من تعجب کردم از بازی ایران و آنها باید می بردند اما همچنان داشتند دفاعی بازی می کردند. من احساسم این بود که ایران به دنبال تساوی است . شاید ایران به این شکل از بازی عادت کرده و تیمی که مدتها دفاعی بازی کند نمی تواند ناگهان تغییر فرم بدهد . به هرحال من تکرار می کنم که شگفت زده شدم ...

مصاحبه سوسیچ با همین سرعت به پایان رسید . جالب اینکه از بوسنیایی ها هیچ کس سئوالی از سرمربی نپرسید . 

     
آی اسپورت
2014-06-25 23:14:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر