فهرست
اویوا در کنفرانس؛ بردن پرسپولیس ماموریت ماست
اویوا در کنفرانس؛ بردن پرسپولیس ماموریت ماست

اویوا در کنفرانس؛ بردن پرسپولیس ماموریت ماست

آی اسپورت – گو اویوا سرمربی کاشیما در نشست خبری خود قبل از بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا مدعی شد ماموریت او و تیمش شکست پرسپولیس در آزادی است. صحبت های او را بخوانید:

  • همانطور که می دانید بازی رفت را در خانه بردیم اما می‌دانیم بازی برگشت خیلی خیلی سخت خواهد بود و ما بدون توجه به بازی رفت بازی خواهیم کرد و از دقیقه اول تا آخر سعی می‌کنیم خوب بازی کنیم. بازی های خارج از خانه همیشه سخت هستند. بازی‌های ما در خارج از خانه همیشه سخت بود و با شرایط بازی فردا بیگانه نیستیم اما اگر بتوانیم در ۲۰ دقیقه اول همانطور که می‌خواهیم بازی کنیم و بازی را کنترل کنیم، مشکلی نخواهیم داشت.
  • همانطور که گفتم از نظر تعداد تماشاگران که در استادیوم خواهند بود شرایطمان سخت خواهد بود. مطمئناً ارتباط کلامی بین من و بازیکنان سخت خواهد بود و باید از زبان بدن استفاده کنیم. اما تمام تلاشمان این است که خوب بازی کنیم و بازی را کنترل کنیم. از تیم ما هواداران کمی به ورزشگاه آمدند ولی امید داریم که مقابل هواداران نتیجه خوبی بگیریم.
  • البته این را می‌دانیم که پرسپولیس در خانه خوب بازی می‌کند. این اطلاعات را قبلا دریافت کردیم و فردا مأموریت ما این است که اولین تیمی باشیم که پرسپولیس را در خانه شکست بدهیم.
  • ما استراتژی خاصی در مورد زمان بازی نداشتیم چراکه این یک بازی عادی برای ای اف سی است. در ژاپن معمولا مسابقات در روزهای وسط هفته‌ است. بازی هایی که در میان هفته است معمولا تماشاگران زیادی به بازی نمی‌آیند ولی برگزاری بازی‌های مهم در روزهای آخر هفته به خاطر حضور هواداران و فروش بلیت بازی است که تماشاگران زیادی به بازی بیایند. به این دلیل این بازی در این ساعت برگزار شد و بحث دیگری ندارد.
۱ ۴  
آی اسپورت
2018-11-09 18:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
لنگ مضحک
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۱۰
بعد بازی هم قهوه ای کردن و مسخره کردن لنگیا هدف و وظیفه ماست:)))
۴ ۲
کیسه چرک
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۳۳
وظیفه تو مسخره کردن فینالیست اسیا نیست. وظیفه ات اینه بری یه مشت یخ برداری شیاف کنی که تیمت با 22 تا بازیکن از اسیا و حذفی اوت شد کم مونده از لیگ هم بندازنتون بیرون
۶
حمید پرسپولیسی
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۴۲
فعلا برو یه نگاه به جدول بنداز. یه نگاه به جام حذفی هم بنداز بعدشم بشین بازی کیسه و السد را یه بار دیگه تماشا کن و ببین کی قهوه ای شده. البته کار شما که دیگه از مسخره کردن گذشته و باید واستون مجلس روضه برپا بکنن خخخخ
۵
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۲۱
پرسپولیس حمله کن آسیا رو فتح کن ! جواب این مَردک لنگ مضحک ... منظورم اینه که شعارها و تمدن ما بسیار بالاتر از سطح فرهنگی شماست منظورم اینه که جولانگاه لیگ دس چندم ایران برای ما بسیار کوچیکه و حریف ما تیمهای بزرگ آسیا و ستاره های همچون ژاوی می باشند نه سید رحمتی چاپلوس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر