فهرست
افشاگری یان رایت؛ آخرین فصل ونگر
افشاگری یان رایت؛ آخرین فصل ونگر

افشاگری یان رایت؛ آخرین فصل ونگر

آی اسپورت - قرارداد آرسن ونگر با آرسنال در حالی در تابستان به پایان می‌رسد که هنوز صحبتی مبنی بر تمدید قرارداد او انجام نشده است و به نظر می‌رسد بعد از بیش از ۲۰ سال باید منتظر جدایی آرسن ونگر از آرسنال باشیم. توپچی‌های لندنی برای کسب قهرمانی و حتی سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تلاش می‌کنند و در این برهه ونگر ۶۷ ساله هنوز صحبتی درباره آینده‌اش در این تیم نکرده است. از ماسیمیلیانو آلگری که روی نیمکت یوونتوس قرار دارد و توماس توخل از بوروسیا دورتموند به عنوان گزینه‌های جدی جانشینی ونگر یاد می‌شود.

یان رایت که در تیم آرسنال در سال ۱۹۹۸ نقش مهمی در قهرمانی توپچی‌ها در لیگ برتر داشت، در این زمینه گفت‌: «شب گذشته با ونگر صحبت کردم و اگر بخواهم کاملا صادقانه با شما صحبت کنم فهمیدم که او در پایان فصل آرسنال را ترک می‌کند. چند ساعت با ونگر حرف زدم. او صحبت‌های مبنی بر رفتن از تیم می‌کرد. اگر کسی از من بپرسد سرنوشت ونگر چه می‌شود، می‌گویم او می‌رود. آرسنال باید خودش را برای دوران بعد از ونگر آماده کند. مربی جدیدی خواهد آمد و سیستم جدیدی را به باشگاه خواهد آورد. بدون شک شاهد تغییرات زیادی در طول فصل خواهیم بود. امیدوارم تمام این تغییرات به سود آرسنال شود.»

آرسنال در هفته‌ بیست و پنجم لیگ انگلیس باید برابر تیم آماده هال سیتی آماده کند که با حضور سرمربی جدید، شرایط بهتری پیدا کرده است و از دو بازی برابر منچستریونایتد و لیورپول، چهار امتیاز کسب کرده است.

۲    
آی اسپورت
2017-02-11 10:47:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر