فهرست
استقلال و منصوریان/ تیمِ جوانِ قابل احترام
استقلال و منصوریان/ تیمِ جوانِ قابل احترام

استقلال و منصوریان/ تیمِ جوانِ قابل احترام

آی اسپورت- تساوی با نفت در آزادی، شکست برابر استقلال خوزستان در اهواز، شکست برابر صنعت نفت در آزادی، تساوی با پیکان در شهر قدس و تساوی با ماشین سازی در آزادی؛ استقلال در دور رفت اینگونه وارد دربی شد و برای نباختن بازی کرد هرچند بهترین موقعیت بازی را داشت و رضایی از دستش داد. تیم منصوریان فقط 3 امتیاز از 5 بازی ابتدایی اش گرفته بود چون آقای سرمربی خیلی چیزها را فراموش کرده و روی آورده بود به ستاره هایی که حتی نایی برای چشمک زدن هم نداشتند.

پیروزی برابر نفت در تختی، شکست برابر استقلال خوزستان در آزادی، پیروزی برابر صنعت نفت در آبادان، پیروزی برابر پیکان در آزادی و پیروزی برابر ماشین سازی در تبریز؛ استقلال منصوریان با این کارنامه وارد دربی می شود هرچند پیش از آن، مهمترین دیدارش را برابر السد برگزار می کند. تیم منصوریان خیلی فرق کرده (که 12 امتیاز از 15 بازی اخیرش گرفته است) که مهمترینش این است: ستاره ای ندارد و بازی اش را سپرده دست چند جوان که در همه جای زمین آقایی می کنند.

استقلال این هفته های اخیر، لایق دست و جیغ و هوراست چون از بختیار رحمانی و فرشید باقری و محمدحسین کنعانی زادگان به بهنام برزای و امید نورافکن و مجید حسینی رسیده؛ از مردانی یک میلیارد به بالا به بچه هایی که هنوز نمی دانند میلیارد چند صفر دارد. تیمی که می توانست یکی را بزند حالا، نه یکی، نه دو تا بلکه 3تا 3 تا می زند و جلو می رود.

استقلال این فصل را تقریبا از دست داده و شاید تنها بتواند اولا به مرحله گروهی لیگ قهرمانان برسد و در وهله بعدی، سهمیه فصل بعد آسیا را بگیرد ولی گاهی برای رسیدن به برخی چیزها باید برخی چیزهای دیگر را از دست داد. استقلال و منصوریان برای رسیدن به آینده، حال را قربانی کردند؟

۴۱ ۲  
آی اسپورت
2017-02-01 20:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
اسما
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۱
متن زیبایی بود.این جوونا محک اصلیشون تو بازی با السد.و مطمئنم اونجام لیاقتشونو نشون میدن.
۹
واقع بين
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۳۶
اميدوارم منصوريان از اين نيم فصل تلخ كاملا درس گرفته باشه ... عزيز من به جوونها و استعدادهاي تيم خودت تكيه كن .. اينقدر به دنبال پيرمردها و ستاره هاي كاغذي اشباع شده نگرد !!!! .... خدايا شجاعتي به منصوريان بده كه با همين فرمون بتونه ادامه بده ... البته واقعا فيفا هم لطف بزرگي به استقلال كرد !!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر