فهرست
قهرمانی استقلال در گرو این سه بازی کلیدی!
قهرمانی استقلال در گرو این سه بازی کلیدی!

قهرمانی استقلال در گرو این سه بازی کلیدی!

آی اسپورت - بررسی دیدارهایی که استقلال در دور رفت لیگ برتر پس از مصاف با نفت مسجد سلیمان داشت نشان می‌دهد اگر این تیم بخواهد در دور برگشت باز هم با همان روند پیشروی کرده و نتایجی مشابه با ۹ هفته باقیمانده تا پایان فصل (اردیبهشت) را تکرار کند حتی نباید به کسب سهمیه هم امیدوار باشد. استقلال در هفته‌های هفتم تا پانزدهم دور رفت با کسب ۴ برد، ۴ تساوی و یک باخت تنها ۱۶ امتیاز کسب کرد که اگر در دور برگشت نیز به همین تعداد امتیاز بسنده کند قطعاً روزهای سختی در پیش خواهد داشت و باید قید سهمیه آسیایی را هم بزند. این تیم تا پایان هفته بیست و یکم لیگ برتر در رده سوم جدول رده بندی پشت سر پرسپولیس و سپاهان است. با این تفاوت که در دور برگشت باید با هر دو این تیم‌ها مصاف بدهد. نتایج مسابقات استقلال در هفته‌های هفتم تا پانزدهم به ترتیب زیر است:

هفته ۷: نساجی ۰-۰ استقلال

هفته ۸: استقلال ۰-۰ پرسپولیس

هفته ۹: سایپا ۱-۲ استقلال

هفته ۱۰: استقلال ۰-۱ سپاهان

هفته ۱۱: ماشین سازی ۰-۰ استقلال

هفته ۱۲: استقلال ۰-۰ پدیده

هفته ۱۳: استقلال خوزستان ۰-۱ استقلال

هفته ۱۴: استقلال ۳-۰ صنعت نفت آبادان

هفته ۱۵: سپیدرود رشت ۰-۵ استقلال

شفر باید توجه داشته باشد از این تعداد مسابقه ۳ مصاف رودرروی سه مدعی اصلی قهرمانی لیگ برتر پرسپولیس، سپاهان و پدیده است. استقلال در هر سه مسابقه مهمان است. استقلال در دور رفت مقابل پرسپولیس و پدیده نتایج مشابه ۰-۰ گرفت و به سپاهان هم ۰-۱ باخت! شفر اگر بخواهد از ۹ امتیاز این سه دیدار به ۲ امتیاز بسنده کرده و در ردپای دور رفتش قدم بردارد عواقب خوشی در انتظار کادر فنی‌اش نیست.

مشرق

۴ ۳  
آی اسپورت
2019-03-17 16:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
...
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۶:۱۵
دست و پایی که این سایت داره برای قهرمانی کیسه میزنه قابل تقدیره و میتونه در راستای تلاش های سازمان لیگ، فدراسیون و کمیته داوران قرار بگیره
....
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۳۲
همیشه شعبان یکبار هم رمضان.توی دو سال قبل کل وزارت و کمیته داوران بسیج شدن لنگ اول بشه.حتی وزیر و فرزند دلبندش تیم ملی را فدای لنگ کردن.چون عادت به مفت بردن کردید و جام کثیف گرفتن حق داری که برات قهرمانی یه تیم دیگه سخت باشه.آخه وزارت ورزش طوری شما را پر رو کردن که تیم ملی را فدای چند تا نتیجه مزخرف کردین اونم تو دوره ای که باشگاههای عربستان قید جام زده بودن ولی باز هم توانایی نداشتید و کاشیما تو تهران خیطتون کرد.
۳
....
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۲۸
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر