فهرست
داریو اسپورتیوو: ایران و آزمون شگفتی‌ می‌سازند
داریو اسپورتیوو: ایران و آزمون شگفتی‌ می‌سازند

داریو اسپورتیوو: ایران و آزمون شگفتی‌ می‌سازند

آی‌اسپورت- یک سایت ایتالیایی از ایران به عنوان یکی از پدیده های احتمالی جام جهانی یاد کرد. سایت «داریو اسپورتیوو» ایتالیا در گزارشی به بررسی پدیده‌های احتمالی جام جهانی 2018 روسیه پرداخته و از تیم ملی ایران به‌عنوان یکی از این تیم‌ها یاد کرده است.

این سایت با معرفی برخی تیم‌ها از جمله مکزیک به‌عنوان پدیده‌های احتمالی جام بیست‌ویکم، درباره تیم ملی ایران نوشته است: «یک پدیده احتمالی دیگر می‌تواند تیم ملی ایران باشد، سومین تیمی که بعد از روسیه و برزیل حضورش را در جام جهانی قطعی کرد. این تیم که سه دوره قهرمانی در جام ملت‌های آسیا را در کارنامه دارد، تاکنون در 4 دوره جام جهانی به سال‌های 1978، 1998، 2006 و 2014 شرکت کرده است. سرمربی این تیم کارلوس کی‌روش پرتغالی است، فردی بسیار با تجربه که در ساختن تیم‌های قدرتمند و شناسایی چهره‌های جذاب و بااستعداد برای تیمش مهارت دارد و استاد است.»

داریو اسپورتیوو در ادامه نوشت: «یکی از بازیکنان جوان تیم ملی ایران که در جام جهانی ممکن است بازی‌هایش به چشم بیاید بازیکن تیم روبین کازان، سردار آزمون است. بازیکنی متولد سال 1995 که در همین سن و سال پایین هم تا الان بیش از 20 گل ملی در کارنامه دارد.»

۷ ۲  
آی اسپورت
2017-11-16 23:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
شش تایی هستم از دسته سه!
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۳۱
این سایت از تیم ملی و بازیکنهاش بی خبره! نمیدونه سردار نیمفصله گل نزده و داره از ترکیب اصلی دور میشه! بعد میاد پیش بینی میکنه!
۲ ۱
علی
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۱۹
چطور ممکن هست از آمارها بی اطلاع باشند وقتی بنا بر آمارها طارمی بهترین و موثرترین بازیکن بوده است?
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر