فهرست
جزییات پاداش جدید فیفا: خوش به حال استقلال!
جزییات پاداش جدید فیفا: خوش به حال استقلال!

جزییات پاداش جدید فیفا: خوش به حال استقلال!

آی اسپورت – در شرایطی که فیفا در جام جهانی 2014 برزیل برای هر بازیکن پاداش روزانه 3 هزار دلاری در نظر گرفته بود که پرداخت این پاداش ها از سوی فدراسیون به باشگاه های ایرانی جنجال های بسیاری در پی داشت، حالا خبر می رسد این پاداش از سوی فیفا سه برابر شده و به ازای هر روز حضور بازیکنان در روسیه مبلغی در حدود 8500 دلار به باشگاه ها پرداخت خواهد شد.

 پاداشی که قرار است از دو هفته قبل از آغاز رسمی جام جهانی محاسبه و تا آخرین روز حضور در نظر گرفته شود که اگر بنا بر حضور در مرحله گروهی باشد، می توان 25 روز برای هر ملی پوش در نظر گرفت که بر این اساس باشگاه های ایرانی به ازای هر نفر ملی پوشی که در جام جهانی داشته باشند پایه مبلغی در حدود 212 هزار دلار (به پول حال حاضر ایران نزدیک به 1.3 میلیارد تومان) دریافتی خواهند داشت.

 رقمی چشمگیر که می تواند بخشی از مشکلات مالی و بودجه سال آتی باشگاه های ایرانی را تامین کند، البته به شرطی که در فهرست نهایی تیم ملی سهمیه ای از سوی کی روش داشته باشند. حال شما تصور کنید  استقلال با ۷ ملی‌پوش (بعلاوه نصف پاداش کاوه رضایی) در جام‌جهانی، مبلغی در حدود 10 میلیارد تومان نصیبش خواهد شد.

 

خبرآنلاین

۱۳ ۳  
آی اسپورت
2018-05-15 09:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مصطفی
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۵۷
به همین خیال باشین از استقلال فقط سه یا چهار بازیکن یعنی منتظری ابراهیمی وچشمی وشاید هم حسینی به جام جهانی خواهند رفت
۶
مجید10
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۰۲
تیم رو پرسپولیسیا بردن جام جهانی پاداشش رو دلال موزامبیکی و جیره خوراش تو استقلال میگیرن!
AVA-86
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۳۳
البته طبق قانون فیفا نصف غرامت طارمی و رضاییان توی جام جهانی هم برای پرسپولیسه . البته طارمی وقتی میخواست بره گفت کل پاداش رو الغرافه میده به پرسپولیس دیگه نمی دونم چقدر واقعی باش
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر