فهرست
امیدواری «امید»؛ استقبال خوب پرسپولیسی‌ها
امیدواری «امید»؛ استقبال خوب پرسپولیسی‌ها

امیدواری «امید»؛ استقبال خوب پرسپولیسی‌ها

آی اسپورت – روز جمعه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان تراکتورسازی تبریز خواهد بود. این بازی گذشته از حساسیت‌های همیشگی‌اش نکات جالبی هم دارد. مثل تقابل دوباره یحیی گل محمدی با پرسپولیس. اینکه تراکتور در چند بازی اخیر هم همیشه به پرسپولیس باخته نکته مهمی است. اما برای یک نفر این بازی حس و حال مبهمی دارد. او کسی نیست جز امید عالیشاه. گوش سرعتی تراکتور در نیم فصل لیگ شانزدهم برای گذراندن دوران خدمتش پرسپولیس را ترک کرد و به تبریز رفت. او در این سفر تنها نبود. احمد نوراللهی هم امید را همراهی می‌کرد. اما ساعات آخر حضور این دو در پرسپولیس با هم متفاوت بود.

نوراللهی در بازی آخر مقابل سیاه جامگان بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را بست. او با اشک و حسرت و در میان تشویق بی امان هواداران پرسپولیس از آن‌ها خداحافظی کرد. کمی آن طرف‌تر اما امید عالیشاه وضعیتی کاملا دیگرگونه داشت. او که از نیمکت نشینی خسته شده بود به درخواست برانکو برای ماندن در پرسپولیس جواب رد داد و هواداران این تیم را حسابی رنجاند. اوضاع در تبریز اما برای این دو نفر خوب پیش نرفت. هر دو بعد از چند مسابقه از بازی برای تراکتور منع شدند. چرا که فیفا این تیم را محروم کرده بود. کیلومترها این طرف تر پرسپولیس داشت مقتدرانه به سمت قهرمانی پیش می رفت. در نهایت هم قهرمان شد. دست احمد و امید اما مثل یک سال قبل‌تر که قهرمانی را در روز آخر از دست داده بودند این بار هم خالی ماند.

حالا بعد از یک سال اوضاع فرق کرده. نوراللهی  با پرسپولیس تمرین می‌‌کند و بر اساس آخرین اخبار به زودی می‌تواند بازی هم بکند. عالیشاه اما باید تا پایان فصل برای تراکتور بازی کند. او جمعه با پیراهن تراکتور مقابل پرسپولیس می‌ایستد. چند روز قبل‌تر هم یک گل برای تیمش زده و نشان داده حسابی آماده است. اما سوال بزرگی ذهن او را مشغول کرده. استقبال هواداران پرسپولیس از من چطور است؟

امید قطعا با دسته گل به سمت نیمکت پرسپولیس و سکوهای هواداران پرسپولیس خواهد رفت. این کار البته ممکن است هواداران تراکتور را برنجاند. اما گریزی نیست. امید قرار است بعد از پایان خدمتش دوباره به پرسپولیس برگردد. چرا که با این تیم قرارداد دارد. مهم‌تر از آن اینکه او قبل از این اتفاقات یکی از محبوب‌ترین بازیکنان پرسپولیس بود. در دربی و چند بازی حساس دیگر مثل بازی با سپاهان گل زده بود. شکل رفتنش اما خوب نبود. با این وجود خیلی بعید است هواداران پرسپولیس برخورد بدی با او داشته باشند. پرسپولیسی‌ها به پاس آن روزهای خوب و البته تلطیف شدن فضا بعد از رفتن ترکاشوند از پرسپولیس از او استقبال خوبی خواهند داشت.

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-12-27 13:41:00
نظر دهید

۱ نظر
فقط پرسپولیس
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۴
خدا لعنت کنه اون قلعه مافیاواون مدیرعاملشون روکه زیرسراین دوتا جون رو برداشتن که این بلا سرشون بیاد البته چوب خدا صدا نداره و به امید خدا تا چند وقت دیگه طرف رو بافضاحت از ذوب میندازن بیرون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر