فهرست
به پاک بودن فرهاد مجیدی ایمان داریم
به پاک بودن فرهاد مجیدی ایمان داریم

به پاک بودن فرهاد مجیدی ایمان داریم

آی اسپورت – یک نماینده مجلس درباره گرفتن ارز دولتی توسط فرهاد مجیدی توضیحاتی داد. محمدمهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس درباره اظهارات اخیر یکی از نمایندگان درباره ارز دولتی گرفتن به اسم فرهاد مجیدی می‌گوید: «من با امیرآبادی فراهانی صحبت کردم و درباره موضوع مطرح‌شده شخص فرهاد مجیدی مدنظر نیست؛ وقتی موضوعی در بحث مبارزه با فساد به ویژه در بحث فساد مطرح می‌شود نباید اجازه بدهیم با توجه به نفوذی که افراد در جایگاه‌های مختلف دارند بخواهند از رانت استفاده کنند یا امتیازی بگیرند. به پاکی مجیدی ایمان داریم و هیچ نقطه تاریکی در پرونده دوران بازیگری و مربی‌گری وی دیده نمی‌شود. برخی افراد سودجو از برندها و سرمایه‌های انسانی که در ورزش وجود دارد سوء استفاده می‌کنند؛ امثال مجیدی هم باید مراقب باشند تا خودشان هزینه نشوند زیرا امکان دارد به شناسنامه‌ای که برای خود درست کرده‌اند آسیب وارد شود. پیشنهاد می‌کنم او موضوع را دنبال نکند زیرا قطعا نماینده مجلس بدون سند حرف نمی‌زند.»

ادامه حرف‌های رئیس فراکسیون ورزش را بخوانید: «قطعا خود مجیدی در این موضوع نبوده من خودم اسناد را رؤیت کرده‌ام و افرادی از نام وی سوء استفاده کرده‌اند.مجیدی هیچ کمبود و نیازی برای وارد شدن به این فضا ندارد اما یک شرکت یا شرکت‌هایی از وی خواسته‌اند بازدیدهایی داشته باشد و مکاتباتی با یک وزارتخانه داشته باشد که سبب شده رد پای مجیدی در این پرونده دیده شود.»

  ۴  
آی اسپورت
2020-11-22 14:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
یقنعلی برات زاده
يكشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹، ۱۷:۴۴
بله ایمان داریم همانطور که به خداحافظی شدنش به خاطر دوپینگ ایمان داریم!!! چطور از این حرفها برای دایی چنگیز مهدوی کیا کریمی علی جباری و.......بقیه پرسپولیسی ها و استقلالی ها نیست ولی اسم ایشون تو هر کاری که بگید هست؟
۳
فقط قرمز
يكشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹، ۱۷:۵۲
آره هم نماینده راست میگه هم شما که استاد ماستمالی کردن مسائل خلافکارانه تیمتپن هستین ومجیدی هم هیچ نکقته سیاهی ندارد فقط امیرآبادی اومد تو تلوزیون گفت عمش بوده پودر اورده گفته بخورین و جک تری دی و این حرفا کشک بوده بابا جمع کنید بوی گند این کثافتکاریا کل فوتبال رو برداشت
۳
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹، ۱۷:۵۳
خخخخخخ آره یارو 9 بار گول خورده مجبور شده برای شرکتایی که نمیشناسه درخواست ارز دولتی کنه. بیچاره چقد ساده است این فرهاد مجیدی :))
چند سال پیشم هی گول میخورد دوپینگ میکرد که مجبور شد در اِزای لو نرفتنش یهو وسط فصل در حضور بیش از 250 نفر تماشاگر خداحافظی کنه :)
قبل ترش هم گولش میزدن جک تری دی دوپینگی میدادن بهش از دوبی بیاره جای قُوَّتو بده بازیکنای استقلال مثل اسب تا دیقه 120 تو زمین یورتمه برن :)
۳
اقلیت تاس
يكشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹، ۱۹:۰۳
به همین راحتی ماستمالی شد.آخیش،فرناز ساده!!! ازش سواستفاده کردن
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر