فهرست
نکته ویژه از بازی با مالاگا: سوارس آماده نیست
نکته ویژه از بازی با مالاگا: سوارس آماده نیست

نکته ویژه از بازی با مالاگا: سوارس آماده نیست

آی اسپورت- بارسلونا یک برد دیگر کسب کرد تا با 4 امتیاز اختلاف نسبت به والنسیا، تیم دوم جدول رده‏بندی، در صدر بماند. همچنین این برد به معنی پایانی برای نتایج ضعیف آبی و اناری‌ها در بازی مقابل مالاگا بود. این تیم توانسته بود فصل گذشته 4 امتیاز از بارسلونا بگیرد و در واقع این امتیازات بود که باعث شد بارسلونا قهرمانی را از دست بدهد.

امسال اما اوضاع متفاوت است. واضح است که این تیم بارسا تیمی قابل اعتماد است. این تیم گل‎های زیادی نمی‎خورد، مقابل تیم‌های قدرتمند هم خوب بازی می‏کند و برنده هم می‏شود و جایی برای سورپرایز باقی نمی‎گذارد. این تیم 26 گل زده و تنها 3 گل خورده است.  با این آمار تفاضل گل بارسا نسبت به همین بازی زمانی در فصل گذشته بسیار بهتر شده است. فصل گذشته بارسا 29 گل زده بود، یعنی 3 گل بیشتر از این فصل، اما 12 گل خورده بود، یعنی 9 گل بیشتر.

بزرگ‎ترین موفقیت بارسا با والورده همین قابل اعتماد بودنش است، البته که در خط حمله گاهی دچار مشکل می‏شوند. مصدومیت عثمانه دمبله اجازه نداد که او به کمک تیم بیاید. دلوفئو، اصلی‎ترین جانشین او هم در بازی با مالاگا توانست اولین گلش برای تیم را بزند، اما نتوانسته خودش را به عنوان راه حالی مناسب برای مشکلات این فصل بارسا در خط حمله معرفی کند. او آن طور که انتظار می‎رفت انفجاری بازی نمی‎کند.

بعد از دلوفئو سوارس است که در رقابت‎های این فصل تنها 3 گل زده است. فصل گذشته هم اوضاع برای او خوب پیش نرفت، اما در این بازی زمانی 7 گل زده بود و حداقل آمارش از این فصل بهتر بود.

در بازی مقابل مالاگا هم او دو موقعیت عالی گلزنی را از دست داد. در مجموع در این فصل او 32 شوت زده، 17 شوت در چارچوب بوده و از این تعداد تنها 3 شوت وارد دروازه شده است. آمار خودشان گویای همه چیز هستند.

چه این مشکل مربوط به پست جدید او باشد که عمقی‎تر در سمت چپ بازی می‎کند، یا مشکل آمادگی جسمانی، بارسلونا باید هرچه زودتر سعی کنید بهترین بازی‌ها را از سوارس بگیرد، چون وقتی او تشنه گل باشد شانس تیم برای رسیدن به موفقیت بیشتر از قبل هم می‌شود.

حتی واکنش او وقتی در حال ترک زمین بود تا جایش را به پاکو آلکاسر بدهد نشان می‌داد که در شرایط مناسب حتی از نظر روحی و روانی هم نیست و البته این هم واضح است که بارسا به او نیاز دارد و ارنستو والورده باید هرچه سریع‎تر فکری به حال مهاجم اوروگوئه‎ایش کند.

۴    
آی اسپورت
2017-10-22 19:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر