فهرست
پاسخ‌های تند دادرس به بلبلی و انصاری‌فرد!
پاسخ‌های تند دادرس به بلبلی و انصاری‌فرد!

پاسخ‌های تند دادرس به بلبلی و انصاری‌فرد!

آی اسپورت – دیشب محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر، انتقادات تندی را علیه کمیته انضباطی و کمیته استیناف مطرح کرد. امروز هم محمد بلبلب هافبک استقلال که توسط کمیته انضبای به مدت 6 ماه از فعالیت های فوتبالی محروم شده مصاحبه ای کرد و از حکم این کمیته انتقاد کرد. اما مهدی دادرس عضو کمیته استیناف امروز پاسخ هر دو نفر را داد! او درباره ادعاهای محمد بلبلی گفت: «بلبلی طبق قانون می توانست سه ماه از کمیته استیناف درخواست تجدید نظر کند. ما در ابتدا فکر می کردیم ایشان از روی سادگی به دو باشگاه همزمان قرارداد بسته اما وقتی او را دیدیم فهمیدیم نه تنها ایشان ساده نیست بلکه بسیار هم زرنگ و حواس جمع است و ما را به قوانین فیفا ارجاع می داد و این که محرومیت او نباید شش ماه باشد که باید چهار ماه باشد و ما هم گفتیم ابتدا تو برادریت را ثابت کن و سپس ادعای ارث و میراث کن. در کل باید بگویم برخی ها مانند این بازیکن جوان غوره نشده می خواهند مویز شوند. او مصاحبه خوبی نکرد و قطعا حرف هایی که به زبان آورد در نهایت به نفع او نخواهد بود. به هرحال شما وقتی قرارداد داشتید رفتید و با یک تیم دیگر قرارداد بستید و بعد می گویید گول خوردم! متاسفانه این کارها فرار رو به جلو محسوب می شود.»

دادرس پاسخ اتهامات انصاری فرد را هم این گونه داد: «شب گذشته مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حرف هایی به زبان آورد که بیشتر آنها را می توانم بگویم که توهمات ذهنی و تهمت و البته بی منطق بود. این که لیگ را برای ما مهندسی می کنند! نخیر شما گل بزن و بازی را ببر آن وقت می بینی که چیزی مهندسی نشده است. متاسفانه الان می بینیم که پرسپولیس و استقلال و سپاهان و تراکتور و ... می گویند لیگ را برای ما مهندسی کرده اند. مگر ما چقدر می توانیم مهندسی کنیم؟ عقل هم چیز خوبی است. باید برخی چیزها را بر اساس عقل و منطق مان بسنجیم. قانون هم چیز خوبی است. همه که نباید اول بشوند. آقای پیروانی را پنج سال محروم کرده بودند ایشان اعتراض زد و ما هم آمدیم شرایط را بررسی کردیم و ادله را بررسی کردیم و در نهایت رای به شکستن محرومیت او دادیم. اینجا آمد کسی از ما تشکر کند که این کار را کردیم و سرپرست تیم شان را تبرئه کردیم؟ چرا که کسی نگفت ما یکی از پیشکسوتان پرسپولیس را به ضعف اعصاب و قرص خوردن افتاده بود را بخشیدیم؟ البته ما بر اساس قانون او را بخشیدیم اما بررسی آن پرونده زحمت بیشتری می خواست که ما متحمل شدیم.»

۴ ۵  
آی اسپورت
2019-12-03 23:21:00
نظر دهید

۵ نظر
Asqar
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۲۹
تو چیکاره هستی تهدید می‌کنی آشغال ، خاک برسرت
محمد نوبری
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸، ۰۳:۵۴
دریغ از یک جو شعور
۲
فرهاد
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸، ۱۰:۰۰
مدیر عامل لنگ که یک روانی است قضیه عماد رضا یادتانه بعد باخت به سپاهان از شدت سوزش با کمک رسانه ها خواست جام را پس بگیرد از تمام ارگانهای کشور مانن گذرنامه اگاهی برای تشخیص خط و.... استعلام گرفت پوزش خورده شد . که که مال شد قیافه لک و پیسیش
۱ ۱
...
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۵۶
روانی تر از تابش مدیر شله وجود نداره
۲
.
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۵۵
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر