فهرست
غیبت دوباره کاوه رضایی برابر اتلتیکو مادرید
غیبت دوباره کاوه رضایی برابر اتلتیکو مادرید

غیبت دوباره کاوه رضایی برابر اتلتیکو مادرید

آی اسپورت - کاوه رضایی سال گذشته و ابتدای این فصل عملکرد خوبی در شارلروا داشت و با گل‌ها و پاس گل‌هایی که می‌داد، ستاره تیمش محسوب می‌شد ولی انتقال به کلوب بروژ شرایط او را تغییر داد و علاوه بر اینکه نتوانسته آمار تیم سابق‌اش را تکرار کند، آسیب دیدگی‌های متوالی نیز او را از مسابقات دور کرده است. این مهاجم ایرانی پس از پیوستن به کلوب بروژ در سه مسابقه متوالی حضور ثابت داشت و یک گل مقابل وارگم به ثمر رساند، اما مصدومیت بدموقع موجب شد سه هفته از دیدارهای ژوپیر لیگ، یک بازی جام حذفی بلژیک و دو جدال حساس لیگ قهرمانان اروپا برابر دورتموند و اتلتیکو مادرید را از دست بدهد.

کاوه رضایی در بازگشت از دوران آسیب دیدگی نتوانست جایگاه ثابت قبلی در کلوب بروژ را به دست بیاورد و در هشت مسابقه پیاپی داخلی و اروپایی، دو بار در ترکیب قرار گرفت، پنج بار به‌عنوان یار تعویضی به زمین رفت و یک بار هم نیمکت‌نشین بود. اما ملی پوش ایرانی کلوب بروژ پس از آنکه در دو دیدار اخیرشان مقابل دورتموند و استاندارد لیژ به طور کامل نیمکت‌نشین بود، در هفته گذشته ژوپیر لیگ نیز به علت مصدومیت برابر واسلند بورن حضور پیدا نکرد تا مجددا با شرایط دشواری مواجه شود.

کلوب بروژ که قرار گرفتن‌اش در رده سوم گروه A  لیگ قهرمانان و راهیابی‌اش به لیگ اروپا قطعی شده، فردا شب در ششمین بازی و آخرین مسابقه دور گروهی میزبان اتلتیکو مادرید خواهد بود که کاوه رضایی مثل دیدار دور رفت به دلیل مصدومیت دیدار مقابل این تیم اسپانیایی را از دست داده و از فهرست تیمش کنار رفته است.  کاوه در این فصل از لیگ قهرمانان اروپا در دو دیدار رفت و برگشت مقابل موناکو فرانسه به میدان رفت و روی یک گل هم تاثیرگذار بود، اما آسیب دیدگی موجب شد چالش جذاب و حضور برابر اتلتیکو مادرید را مثل بازی مقابل دورتموند از دست بدهد.

 

 ورزش 3

  ۱  
آی اسپورت
2018-12-11 00:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
.
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۶
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر