فهرست
حقیقی و پورت‌ویل چطور به هم رسیدند؟
حقیقی و پورت‌ویل چطور به هم رسیدند؟

حقیقی و پورت‌ویل چطور به هم رسیدند؟

آی‌اسپورت- علیرضا حقیقی نیم‌فصل اول بدون تیم بود و هیچ خبری از انتقالش شنیده نمی‌شد، ولی دوشنبه شب ناگهان خبر رسید که دروازه‌بان اصلی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۴ به تیم پورت‌ویل می‌پیوندد. حقیقی و پورت‌ویل ولی چطور به هم رسیدند؟

پورت ویل که از دیروز و با خبر انتقال قریب الوقوع علیرضا حقیقی به این باشگاه به صدر اخبار فوتبال ایران راه پیدا کرد، باشگاهی ۱۴۱ ساله است که بیشتر سال های حیاتش را در دسته های پایین تر فوتبال انگلیس سپری کرده اما قدمت طولانی اش که به قرن نوزدهم برمی گردد، همواره به عنوان باشگاهی قابل احترام از آن یاد شده است. در حالی که تنها دو روز تا پایان بازار نقل و انتقالات زمستانی باقی مانده بود، یک توئیت از خبرنگار باسابقه نشریه سان، آلن نیکسون، پورت ویل را در سرخط اخبار فوتبال ایران قرار داد:" پورت ویل به دنبال خرید علیرضا حقیقی، دروازه بان ایرانی است."

این خبر در حالی مورد توجه هواداران پورت ویل قرار گرفت که فقط چند ساعت قبل اعلام شده بود که جک آلنویک، دروازه پورت ویل، با  باشگاه رنجرز به توافق رسیده. آلنویک که با سابقه حضور در ساندرلند و نیوکاسل، ۱۸ ماه برای پورت ویل بازی کرده بود، با نمایش های خوبش، راهی رنجرز شد تا پورت ویل نیاز به یک دروازه جدید پیدا کند.

خبر انتقال حقیقی برای طرفداران پورت ویل کمی هم عجیب بود زیرا مایکل براون، سرمربی جدید این تیم، در مدت کوتاه حضورش در این باشگاه، ترجیح داده بود بازیکنان انگلیسی را به خدمت بگیرد و گروهی حتی به طنز اعلام کردند که خرید حقیقی نشان می دهد که هنوز برونو ریبیرو، مربی قبلی پورت ویل، تصمیم گیری در مورد نقل و انتقالات را برعهده دارد. به هر حال اگر این انتقال نهایی شود، قدم مثبتی در کارنامه علیرضا حقیقی خواهد بود که بعد از چند فصل بازی در لیگ پرتغال برای پنافیل و مارتیمو، حالا حضور در فوتبال انگلیس را می تواند تجربه کند.

هرچند پورت ویل در دسته اول فوتبال انگلیس حضور دارد که در واقع سومین لیگ این کشور بعد از لیگ برتر و چمپیونشیپ است اما درخشش بازیکنان این لیگ همواره مورد توجه باشگاه های دسته‌های بالاتر است.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-02-01 06:41:00
نظر دهید

۱ نظر
سامان
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۱۰
دروازه بانی که باپول باباش دروازه بان شه همینه ...
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر