فهرست
نسخه اخباری روی گروسیان: جواب نداد
نسخه اخباری روی گروسیان: جواب نداد

نسخه اخباری روی گروسیان: جواب نداد

آی‌اسپورت- تک گل استقلال برابر تراکتورسازی روی اشتباه فرزین گروسیان دروازبان جوان تبریزی‌ها به ثمر رسید. در بین دو نیمه اما مهدی کیانی کاپیتان تراکتور بازوبند را به گروسیان سپرد تا بازی رفت سال گذشته استقلال-تراکتور تکرار شود. دیداری که نیمه اول آن با اشتباه مسلم اخباری و گل کاوه رضایی به سود استقلال به پایان رسید. بین دو نیمه کیانی بازوبند کاپیتانی را به اخباری داد؛ و تراکتور در نیمه دوم به بازی برگشت و سه امتیاز را از چنگ استقلال درآورد. این رفتار اما در دیدار امشب جواب نداد و تراکتوری‌های فصل هفدهم بی‌تجربه‌تر از آن بودند که با این انگیزه هم برابر استقلال دست به کار بزرگی بزنند. گروسیان البته در نیمه دوم اشتباه مهلکی نداشت و دقایق نسبتا آرامی را گذراند اما هدف کیانی و تراکتور از این تغییر برآورده نشد تا استقلال با همان نتیجه نیمه اول موفق به کسب هر سه امتیاز بازی شود.

۲ ۴  
آی اسپورت
2017-08-11 22:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
فرزاد
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۲
لعنت بر علی دایی وطن فروش که اخباری رو نذاشت بمونه
۲ ۲
علي
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۵۳
خيلي بي فكري...تراكتور به افرادي مثل تو ميبازه
مهدی
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۲۴
وطن فروش؟!یعنی دایی به ایران خیانت کرده؟!!!!!!!دوست عزیز تو نه معنی لعنت رو میفهمی نه معنی وطن رو و نه معنی وطن فروش رو!بهتره بری آماده شی که یه ماه دیگه مدرسه ها باز میشن بری مدرسه.برو عموجون
حبیب
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
خیانتی رو که علی دایی با وجود داشتن لک به تراکتور و آذریها کرد هیچ بنی بشری نکرده و کلا این بابا با تبریزی ها مشکل داره و همین طینتش باعث شده با این همه ثروت و شهرت همیشه عصبی و پریشان حال و آشفته باشه . انشالله با سایپا بره دسته یک . الهی !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر