فهرست
نکونام: کی‌روش خداحافظی کرد ولی باید نگه‌اش داریم/ با مسی درباره پیراهن حرف نزدم
نکونام: کی‌روش خداحافظی کرد ولی باید نگه‌اش داریم/ با مسی درباره پیراهن حرف نزدم

نکونام: کی‌روش خداحافظی کرد ولی باید نگه‌اش داریم/ با مسی درباره پیراهن حرف نزدم

آی اسپورت- جواد نکونام با اشاره به این‌که کارلوس کی‌روش قصد خداحافظی از فوتبال ایران را دارد از مسئولان فدراسیون فوتبال خواست تمام تلاش‌ خود را برای نگه داشتن این مربی انجام دهند.

به گزارش آی اسپورت، کاپیتان تیم ملی در پایان دیدار با بوسنی گفت: «تمام تلاش خودمان را کردیم ولی متاسفانه نتوانستیم از پس بوسنی بر بیاییم. ضمن این‌که خستگی بازی با آرژانتین هم در این شکست بی‌تاثیر نبود.»

نکونام در مورد مربی تیم ملی گفت: «شکی نیست که پیش از این با کی‌روش خوب تا نکرده‌ایم وگرنه او تا این حد برای رفتن پافشاری نمی‌کرد. کی‌روش بعد از بازی با تمام ما خداحافظی کرد اما اگر مسئولان ورزش تلاش خودشان را برای نگه داشتن او انجام دهند شاید بتوان او را در ایران نگه داشت. امیدوارم این تلاش به صورت جدی انجام شود.»

کاپیتان تیم ملی در مورد اتفاقات ابتدای بازی با آرژانتین هم ضمن تایید خبر آی اسپورت گفت: «صحبتم با مسی در مورد هدایایی بود که برای او تدارک دیده بودیم. با او هیچ صحبتی در مورد تعویض پیراهن انجام ندادم.»

  ۵  
آی اسپورت
2014-06-26 00:40:33
نظر دهید
۵ نظر
-
پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۵۳
تو کی خدافظی میکنی :|
آریا
پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۰۰
ار دقیقه 90 تو فکر پیرهن مسی بودی که توپو لو دادی و گل خوردیم
ارش
پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۲۶
به خاطر خودش می گوید کیروش باشد این اقا ضعیف ترین بازیکن و کاپیتان جام جهانی این دوره بود هیچ کاردر خور توجهی از او ندیدیم حیف بعضی بازیکنان که به خاطر او خط خوردند وپشت خط ماندند اقا فقط خداحافظی و بس
-
پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۳۴
گل دوم که حسینی توپو لو داد تقصیر تو بود.چون نیم ساعت قبلش یه توپ لو داده بودی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میدونی که لنگیا اینجورین!!
سینا
پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۱۷
گل تقصیرحقیقی لایی خور بود که توپو مشت کرد زیر پای رقیب ، نکونام یکی از بهترینا و دونده ترین های ما بود تو تورنومنت که اگه نبود این یه گل رو هم نمیزدیم ، سید جلال هم یار 12 رقیب بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر