فهرست
نکونام: باید کی روش را نگه داریم/ کاش در رختکن بودید حس و حال ما را می دیدید/ ما یک تیم کامل بودیم
نکونام: باید کی روش را نگه داریم/ کاش در رختکن بودید حس و حال ما را می دیدید/ ما یک تیم کامل بودیم

نکونام: باید کی روش را نگه داریم/ کاش در رختکن بودید حس و حال ما را می دیدید/ ما یک تیم کامل بودیم

آی اسپورت- جواد نکونام پس از حذف تیم ملی از جام جهانی برزیل در میکسدزون حاضر شد و گفت: ما در بازی با بوسنی به صعود امیدوار بودیم اما متاسفانه نتوانستیم پیروز شویم و حذف شدیم.

وی ادامه داد: از ابتدا تصور دیگری درباره تیم ملی وجود داشت و خیلی‌ها فکر می‌کردند نتایج دیگری رقم می‌خورد اما نشان دادیم که توانایی داریم خوب بازی کنیم و شانس صعود داشته باشیم. تیم ملی به توجه بیشتر نیاز دارد. باید همه به تیم کمک کنیم نه اینکه پیش از شروع رقابت‌ها از تیم ناامید باشیم و آن را از پیش بازنده بدانیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران همچنین گفت: در گروهی که حریفان قدرتمندی در آن بود، کار بزرگی کردیم و توانستیم از نام ایران دفاع کنیم. در بازی با آرژانتین هم با ناداوری و یا بدشانسی شکست خوردیم و حتی می‌توانستیم برنده باشیم. قسمت ما این بوده است و خدا را شکر می‌کنیم.

وی درباره اینکه بوسنی برابر ایران هیچ استرسی نداشت، گفت: دقیقا همین‌طور است. وقتی چیزی برای از دست دادن ندارید راحت بازی می‌کنید. آنها برایشان مهم نبود که توپ را لو بدهند یا ندوند. اما ما مجبور بودیم که بازتر بازی کنیم و این مساله کارمان را سخت کرد.

نکونام همچنین در پاسخ به این سوال که آیا بازی با آرژانتین توان جسمی ملی‌پوشان را کم نکرده بود، گفت: ما ریکاوری خوبی انجام دادیم و امروز هم دوندگی کمی نداشتیم، مساله این است که گل اول شیرازه تیم را به هم ریخت و پس از آن هم دو موقعیت خوب داشتیم که با بدشانسی به گل نرسیدیم. نیمه دوم هم با سه نفر حمله می‌کردیم اما گل دوم را که خوردیم باعث شد که بازی برای ما تمام شود.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران درباره خداحافظی تلویحی کی‌روش از فوتبال ایران گفت: اثر حضور کی‌روش در فوتبال ایران مدت‌ها باقی می‌ماند، اما درباره ماندن یا نماندن او در ایران باید فدراسیون و وزارت ورزش تصمیم بگیرند. کاش در رختکن بودید و حس و حال ما را می‌دیدید.

نکونام همچنین گفت: تیم ما یک ویژگی مهم داشت و آن اینکه ما بهترین مهاجم یا بهترین مدافع نداشتیم، ما یک تیم بودیم و این مهم‌ترین فاکتور ما بود.

     
آی اسپورت
2014-06-26 01:00:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر