فهرست
نفر به نفر با ملی‌پوشان (+عکس) / یوزها به خواب رفتند
نفر به نفر با ملی‌پوشان (+عکس) / یوزها به خواب رفتند

نفر به نفر با ملی‌پوشان (+عکس) / یوزها به خواب رفتند

آی اسپورت- شاید توقع همه بالا رفته بود.شایدبازی درخشان مقابل آرژانتین یک جرقه بود یا شاید هم قبل از این مسابقه آخر اتفاقات عجیبی رخ داده بود که هیچ کس آن یوز شنبه شب بلوهوریزنته نبود.با این حال می شود روی نمایش تک تک نفرت تیم ملی زوم کرد و بازی آخرشان در برزیل را ارزیابی کرد.


\"عکس

علیرضا حقیقی:

وقتی روی شوت دقایق ابتدایی ژکو تاثیر گذاشت و بعد  در دقیقه ۸ ضربه سر ژکو را جمع کرد  به یک نمایش خوب دیگر امیدوار شدیم اما در ادامه آن اتفاقات تکرار نشد.حقیقی سه گل خورد که شاید حداقل روی گل سوم می توانست واکنش بهتری داشته باشد.البته او بدشانس هم بود که ضربات بوسنیایی ها به تیر خورد و وارد تور شداما او بی روحیه تر از بازی‌های قبل بود یک خروج اشتباه هم داشت.

\"عکس

سیدجلال حسینی:

شاید هیچ کس فکرش را هم نمی کرد تا سید با لو دادن توپ در نیمه خودی مسبب گل دوم بوسنی شود. سید مثل بازی های قبلی در دقایق ابتدایی خوب بود اما این خوب بودن را ادامه نداد. سید روی گل سوم هم می توانست واکنش بهتری داشته باشد اما به بازیکن بوسنی اجازه نفوذ داد. این بار خبری از ضربات سر خطرناک سید روی ضربات ایستگاهی هم نبود.

\"عکس

امیرحسین صادقی:

یکی دو بار دردفع توپ موفق بوداما در مجموع زیاد دربازی دیده نشدو روی گل اول بازی مثل بقیه مدافعان فضای زیادی به ژکو داد. صادقی بدون اشتباه بزرگ جام را تمام کرد اما کار ویژه ای هم انجام نداد.

\"عکس

پژمان منتظری:

باز هم روی حمله یکی دو حرکت خوب انجام داد و چند بار ارسال های خوبی داشت. منتظری بهترین موقعیت گل ایران را هم با پاس به شجاعی ساخت و در دفاع اشتباهی نداشت اما نفوذهای پژمان هم برای رسیدن به گل و برتری در نیمه حریف کافی نبود.

مهرداد پولادی:

در صحنه گل اول توپ از بین او پاهای اوعبور کرد و در گل سوم هم ضد حمله از جای خالی او زده شد اما پولادی در دقایق پایانی یکی دو بار جانفشانی کرد تا تعداد گل های خورده تیم ملی بیشتر نشود. این بار پولادی در فاز حمله موفق تر از دفاع بود و به غیر از یک مورد ارسال های خوبی روی دروازه حریف داشت.

احسان حاج صفی:

تا زمانی که در میدان بود با اعتماد به نفس لازم حرکت می کرد و دو سه حرکت موثر هم داشت اما کی روش خلاقیت های بازیکنی حساب کرده بود که بیشتر از این کاری از او بر نمی آمد. احسان در نیمه دوم کم تحرک تر بود تا در دقیقه ۶۳ تعویض شد.

\"عکس

آندرانیک تیموریان:

بدون شک اشک‌های بعد از سوت پایان بازی بیشتر از نمایش نود دقیقه ای او به خاطر خواهد ماند. آندو باز هم جنگجو بود و دعوا کرد اما نمایش او هم مثل بازی های قبلی نبود و نتوانست مانع از درخشش پیانیچ شود.

\"عکس

جواد نکونام:

عادل فردوسی پور خجالت کشید بگوید جواد یکی از بازیکنان ضعیف تیم ملی است و گفت او خوب نبوده. جواد کم توپ لو نداد و نقش موثری در دفاع و حمله نداشت اما پاس گل را با هوشمندی با فرار از تله آفساید به گوچی داد.

\"عکس

اشکان دژاگه:

مثل تمام بازی های قبلی تمام تلاشش را به کار گرفت تا در حمله به تنهایی موثر باشد وگل بزند اما در بین مدافعان حریف گرفتار شد وکاری از پیش نبرد.با این وجود تعویض او در حالی که اشکان همچنان باانگیزه بود عجیب به نظر می رسید ودژاگه باز هم از تعویضش ناراحت شد.

\"عکس

مسعود شجاعی:

اگر آن ضربه فنی به جای تیر به تور می نشست حالا مسعود قهرمان ایران بود. شجاعی در این مسابقه و در نیمه اول در فاز حمله چند حرکت موثر انجام داد اما بین دو نیمه از بازی بیرون رفت  و جایش را به خسرو داد که این تعویض هم عجیب بود.

خسرو حیدری:

در ابتدای نیمه دوم به بازی رفت تا با ارسال هایش تیم ایران را متحول کند. خسرو یکی دو ارسال خوب هم داشت اما به هیچ وجه تاثیر گذاری لازم را نداشت.

\"عکس

رضا قوچان نژاد:

بالاخره رضا به هدفش رسید و در جام جهانی گل زد اما این یک دستاورد شخصی بود. البته همین گل باعث شد بدون گل از جام بیرون نرویم. رضا یک موقعیت تقریبا خوب دیگر هم داشت و ضربه اش را بد نزد. گوچی باز هم تلاش زیادی کرد تا خط دفاع حریف را به هم بریزد اما تنها بود.

علیرضا جهانبخش:

این بار ۲۵ دقیقه فرصت داشت تا خودی نشان دهد اما نه از آن فرار تماشایی و پاس جادویی خبری بود نه یک حرکت خلاقانه.

کریم انصاری فرد:

بالاخره فرصت شد تا شماره ۱۰ ایران در جام جهانی بازی کند اما حضور کریم یک جر و بحث الکی و کارت زرد برایش به ارمغان آورد. کریم هم در مصاف با مدافعان حریف ناکام بود.

\"عکس
  ۳  
آی اسپورت
2014-06-26 01:26:28
نظر دهید
۳ نظر
امیر کریمی
پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۴۰
تلاش همه خوب بود ممنونیم
امیر کریمی
پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۴۰
تلاش همه خوب بود ممنونیم
ساجده
پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۰۳
نسبت به بازی قبل ضعیف تر بودیم اما باز هم بچه ها مچکریم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر