فهرست
لاوتزی: روی سابه یا آب پاشیدم تا آرامش کنم
لاوتزی: روی سابه یا آب پاشیدم تا آرامش کنم

لاوتزی: روی سابه یا آب پاشیدم تا آرامش کنم

آی اسپورت- اسکیل لاوتزی، مهاجم تیم ملی آرژانتین، اعلام کرد به این دلیل در دیدار امشب مقابل نیجریه روی الخاندرو سابه یا، سرمربی تیمش، آب پاشیده که او را آرام کند.

لاوتزی که اولین تعویضی آرژانتینی در این دیدار بود، در هنگام شنیدن دستورات سرمربی تیمش، با بطری ای که در دست داشت، کمی آب به سمت سابه یا پاشید.

سابه یا علی رغم اینکه کمی خیس شد، اما بی اعتنا به این حرکت لاوتزی به صحبت هایش ادامه داد؛ رفتاری که مهاجم آرژانتینی دلیل آن را به دلیل آشنایی سرمربی اش با حس شوخ طبعی خود می داند.

لاوتزی به شوخی به خبرنگاران گفت:\" به سمت سابه یا آب پاشیدم چون او خیلی عصبی بود.فکر نمی کردم در این مورد سوال شود زیرا او به این شوخی های من عادت دارد.\"

آرژانتین با پیروزی مقابل نیجریه، با اقتدار از مرحله گروهی صعود کرد و لاوتزی معتقد است که چالش بزرگ تیمش از این مرحله آغاز می شود.
\" اکنون جام جهانی وارد مرحله ای می شود که هیچ جایی برای اشتباه نیست. ما در همه دیدارها به پیروزی رسیدیم و بازی به بازی بهتر شدیم.

مسی؟ او برای این دیدارها آماده بود و این را نشان داد. ما باید به او کمک کنیم تا با هم به یک افتخار مهم برسیم. امیدوارم بتوانیم این مسیر را تا پایان ادامه بدهیم. این هدف ماست.\"

     
آی اسپورت
2014-06-26 01:49:32
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر