فهرست
پیش بازی آلمان - آمریکا؛ به یاد خاطرات 2006
پیش بازی آلمان - آمریکا؛ به یاد خاطرات 2006

پیش بازی آلمان - آمریکا؛ به یاد خاطرات 2006

آی اسپورت - یواخیم لوو و یورگن کلینزمن بار دیگر به هم رسیدند. سرمربی و مربی تیم سوم جهان در سال 2006، این بار شانس های خودشان را در جام جهانی 2014 با دو تیم مختلف امتحان خواهند کرد.

آمریکا و آلمان در حالی به مصاف هم می روند که کسب یک نتیجه ی تساوی هر دو تیم را به مرحله ی یک هشتم نهایی می برد. با این حال هر دو تیم برای جلوگیری از هر گونه ابهامی، تنها به کسب  3 امتیاز فکر خواهند کرد.

آلمان؛ انتقادات بالا می گیرد

نمایش نه چندان مقتدرانه ی شاگردان یواخیم لوو مقبال غنا انتقادات را در رسانه های آلمان افزایش داده است. لوو و تاکتیک هایش مجددا زیر سوال قرار گرفته اند و بسیاری معتقدند که این سرمربی خوش تیپ هنوز ترکیب اصلی و سیستم اصلی تیمش را نشناخته است.

یواخیم لوو برای فرار از این انتقادات چاره ای  جز کسب هر 3 امتیاز دیدار برابر آمریکا نخواهد داشت. او همچون دیدار های قبل به احتمال فراوان از مولر، اوزیل و گوتزه در خط آتش خود استفاده خواهد کرد. مسوت اوزیل در این دیدار نیز زیر ذره بین قرار خواهد داشت چرا که بسیاری عقیده دارند او هنوز نتوانسته عملکرد خوبی در تیم از خود ارائه دهد. میشائیل بالاک کاپیتان اسبق تیم ملی آلمان نیز در گفت و گویی اعلام کرده بود که اوزیل باید تاثیرگذاری خودش را در تیم بیشتر نشان دهد.

با این حال شرایط لوو و تیمش چندان بد به نظر نمی رسد و آن ها در این دیدار با کسب یک تساوی نیز به عنوان تیم نخست راهی مرحله ی یک هشتم نهایی می شوند.

آمریکا؛ ستاره ای به نام کلینزمن

\" کلینزی \" تیم خوبی ساخته که مهم تر از جنبه های فنی اش، از روحیه و اعتماد به نفس خوبی برخوردار است. آن ها استادانه توانستند در برابر پرتغال بازی 1-0 باخته را برگردانند و اکنون امیدوارند تا راهی مرحله ی یک هشتم نهایی شوند.

دمپسی همچنان بهترین و خطرناک ترین مهره ی کلینزمن در فاز تهاجمی محسوب می شود. او تا به اینجای رقابت ها موفق شده 2 گل برای تیمش به ثمر برساند. آلتیدور در این دیدار نیز غایب خواهد بود و کلینزمن چشم به درخشش زوسی و بدویا خواهد داشت. 

     
آی اسپورت
2014-06-26 10:48:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر