فهرست
پیش بازی پرتغال - غنا؛ در انتظار معجزه
پیش بازی پرتغال - غنا؛ در انتظار معجزه

پیش بازی پرتغال - غنا؛ در انتظار معجزه

آی اسپورت - پرتغال و غنا در حالی امشب به مصاف هم خواهند رفت که هر دو تیم برای صعود به پیروزی نیاز خواهند داشت هر چند در این بین کار پرتغال بسیار دشوار تر خواهد بود.

پرتغال؛ در انتظار گلزنی کریستیانو

پرتغال به خوبی می داند تنها معجزه می تواند آن ها را راهی یک هشتم نهایی کند. شاگردان بنتو باید غنا را با اختلاف گل خوبی پشت سر بگذارند و در آن سمت نیز امیدوار باشند که آلمان از سد آمریکا عبور کند. وارلا که در دقایق پایانی مقابل آمریکا گلزنی کرد، احتمالا از ابتدا در کنار نانی و رونالدو به میدان خواهد رفت. میرلس، کاروالیو و موتینیو نیز در خط میانی به کار گرفته خواهند شد.

همه نگاه ها در این دیدار نیز متوجه کریس رونالدو خواهد بود. برنده ی توپ طلای فوتبال، در جام جهانی عملکرد کم فروغی داشته و تنها 1 پاس گل برای هم تیمی هایش ارسال کرده است. او امیدوار است امشب با عملکرد خوب خود زمینه ی پیروزی تیمش را فراهم کند.

پرتغال در دو دیدار قبلی خود با 4 گل مغلوب آلمان شده بود و در برابر آمریکا نیز به تساوی 2-2 رضایت داد.

غنا؛ نمی خواهیم حذف شویم

پس از ساحل عاج و کامرون، غنا به هیچ عنوان دوست ندارد سومین حذف شده ی قاره ی آفریقا نام گیرد. به همین علت آن ها همه ی تلاش خود را خواهند کرد تا پیروز از میدان خارج شوند. برادران آیو در کنار جیان، همچنان مهم ترین امیدهای غنا برای گلزنی در خط حمله خواهند بود و در خط دفاع نیز امیدوار به درخشش امثال آساموا هستند.

نمایش خیره کننده غنا مقابل آلمان این امیدواری را به وجود آورده که آن ها بتوانند از سد پرتغال عبور کنند. آن گاه اگر آلمان نیز آمریکا را شکست دهد، غنا شانس بسیار خوبی برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی خواهد داشت. 

     
آی اسپورت
2014-06-26 11:27:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر