فهرست
گزارش بلیچر رپیورت در مورد نیمکت تیم ملی: کار سخت ایرانی ها برای پیدا کردن جانشین کی روش
گزارش بلیچر رپیورت در مورد نیمکت تیم ملی: کار سخت ایرانی ها برای پیدا کردن جانشین کی روش

گزارش بلیچر رپیورت در مورد نیمکت تیم ملی: کار سخت ایرانی ها برای پیدا کردن جانشین کی روش

آی اسپورت - صحبتهای کارلوس کی روش در کنفرانس خبری بعد از بازی مقابل بوسنی، مت فیتزجرالد ستون نویس سایت بلیچر ریپورت را به این نتیجه رسانده که کی روش دیگر سرمربی تیم ملی ایران نخواهد بود.

او نوشته: ایران علیرغم بازیهای خوبی که در جام جهانی انجام داد، نهایتا با یک امتیاز از سه مسابقه باید به خانه برگردد. اینطور که به نظر می رسد کی روش دیگر سرمربی تیم ملی نخواهد بود.

او در مورد آینده اش گفته: من بارها آمادگی‌ام را اعلام کردم که دوست دارم این پروژه را جلو ببرم. اما هیچ پیشنهاد منسجم و محکمی به من داده نشد. کار در ایران باعث افتخار من بود. برای اینکه آنها همه عشق‌شان را به من دادند. ولی شما نمی‌توانید در شرایطی که فقط یک نفر راضی است ازدواج کنید. امن منتظر شنیدن جواب بودم. امروز هم آمده‌ام از تمام کسانی که از ماندن من حمایت کردند تشکر کنم. من همیشه ملت ایران را در قلبم نگه می‌دارم.

کی روش از اینکه مسئولان فدراسیون فوتبال ایران به او پیشنهاد تمدید قرارداد نداده اند ناراحت است به خصوص آنکه او انگیزه زیادی به تیمش تزریق کرده بود و همه دنیا در برابر عملکرد شاگردان او جلوی آرژانتین چاره ای جز احترام گذاشتن به تیم ایران نداشتند.

تونی برت نویسنده مجله تایمز در مورد بازی تیم ملی مقابل آرژانتین نوشته: باید به کی روش بابت تاکتیک فوق العاده ش در بازی با آرژانتین آفرین گفت.

به نظر می رسد اثرات گل دیرهنگام لیونل مسی به تیم ملی، در بازی آخر مقابل بوسنی هم نمایان بود چرا که آنها مقابل بوسنی که تیمی ضعیفتر از آرژانتین است، سه گل خوردند

باخت تیم ملی به بوسنی و حذف این تیم از جام جهانی به احتمال زیاد بابت استعفای کارلوس کی روش می شود. موضوعی که سوژه خوبی به اوون گیبسون داده تا با یادآوری استعفای سرمربی تیم ملی ایران در کنار سرمربیان ایتالیا، ژاپن و ساحل عاج خطاب به روی هاجسون سرمربی انگلیس کنایه یزند که هنوز برنامه ای برای کناره گیری از این تیم ندارد

بازی خوب تیم ملی مقابل آرژانتین می تواند دلیل خوبی برای ادامه همکاری ایرانی ها با کارلوس کی روش باشد اما از طرف دیگر کسب یک امتیاز از سه بازی، نتیجه اصلا خوبی نیست اما هر چه که باشد نمایش تیم ملی در بازی با آرژانتین نشان می دهد که کی روش در صورتی که دیگر سرمربی ایران هم نباشد، تیم خوبی تحویل جانشینش خواهد داد. هیچ شکی در توانایی های تاکتیکی این سرمربی نیست و قطعا مسئولان فدراسیون فوتبال کار سختی برای پیدا کردن جانشین او خواهند داشت.

برای کی روش هم موقعیت زیاد است و او می تواند باز هم در جام جهانی حاضر باشد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-26 13:28:49
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۱۰
پراندلی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر