فهرست
کرگر: سوارس هیچ گاه تغییر نخواهد کرد
کرگر: سوارس هیچ گاه تغییر نخواهد کرد

کرگر: سوارس هیچ گاه تغییر نخواهد کرد

آی اسپورت - جیمی کرگر اسطوره ی باشگاه لیورپول و مدافع اسبق تیم ملی انگلیس، معتقد است لوئیس سوارس نمی تواند رفتار خودش را اصلاح کند. با این حال کرگر تاکید کرد که محرومیت او نباید شامل حال باشگاه لیورپول شود.

کرگر در گفت و گو با دیلی میل تاکید کرد: \" متاسفانه یکی از بهترین مهاجمان دنیا اکنون تنها به خاطر \" گازهایش \" در اذهان باقی می ماند.

واقعا حرکت او را بسیار عجیب و غریب دیدم. من با لوئیس دو سال و نیم در لیورپول کار کرده ام و تعجب می کنم که او چگونه بعضی مواقع چنین رفتارهایی از خود نشان می دهد. او فوتبالیست فوق العاده ای است و گل های بی نظیری به ثمر می رساند اما این مسئله باعث نمی شود که رفتارهای او را تایید کنیم. اگر بخواهم صادق باشم باید بگویم که بعید است او بتواند شخصیت خود را تغییر دهد.\"

کرگر در ادامه تاکید کرد که محرومیت سوارس باید طولانی باشد اما لیورپول نباید تاوان اشتباه او را پس دهد: \" زمانی که سوارس، ایوانوویچ را گاز گرفت یادم نمی آید که تیم ملی اروگوئه ضرری کرده باشد. اکنون نیز لیورپول نباید تاوان حرکت اشتباه او را در بازی های ملی پس دهد. به نظرم او باید تا انتهای جام جهانی محروم شود و تابستان سال آینده نیز نتواند در کوپا امریکا به میدان برود.\"

فیفا هنوز تصمیم نهایی را در مورد سوارس اتخاذ نکرده است اما گفته می شود محرومیت سختی انتظار او را می کشد. 

     
آی اسپورت
2014-06-26 13:57:52
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر