فهرست
آیا امضای سمیعی پای نامه جدایی بشار است؟
آیا امضای سمیعی پای نامه جدایی بشار است؟

آیا امضای سمیعی پای نامه جدایی بشار است؟

آی اسپورت - در یکی دو فصل اخیر اخبار فراوانی مبنی بر جدایی بشار رسن منتشر شده بود تا اینکه آخرین تصمیم و البته درخواست او در نهایت به واقعیت تبدیل شد. واقعیتی که تاکنون منشا بسیاری از چالش ها و اختلافات چه در ترکیب تیم و چه در ترکیب مدیریتی بوده و حالا گلایه های گل محمدی و واکنش رسول پناه نشان می دهد فعلا نباید منتظر پایان اختلافات باشیم. حالا شاید بد نباشد نگاهی بیندازیم به اصل ماجرای دلخوری گل محمدی از رسول پناه و حالا شایعه دلخوری رسول پناه از مدیرعامل جدید.

 

بشار و خانه 1500 متری در دوحه!

پس از صعود پرسپولیسی ها به فینال لیگ قهرمانان آسیا، هافبک عراقی و پیشین سرخ پوشان نزد مدیرعامل وقت یعنی رسول پناه می رود تا درباره پیشنهاد قطری خود با او صحبت کند و در صورت امکان، رضایت نامه اش را از باشگاه بگیرد. بشار از پیشنهاد فوق العاده به خود و دغدغه های خانوادگی اش گفت و ادعا کرد پس از قرارداد، باشگاه القطر خانه ای 1500 متری در دوحه به او می دهد و به همین دلیل امکان حضور پدر و دیگر اعضای خانواده اش به وجود می آید و در حالی که مادرش در قید حیات نیست و نگران پدرش است، می تواند خانواده اش را از بغداد به دوحه ببرد. 

 

خداحافظی بشار، تهدید یحیی و توافق طرفین

در جلسه مورد نظر، هافبک عراقی همه جوره در فکر جدایی از پرسپولیس بود و جالب اینکه رسول پناه را تهدید به جدایی بدون رضایت نامه نیز کرد و گفت اگر با جدایی من مخالفت کنید بدون رضایت نامه راهی عراق می شوم و شما هم بروید و از من شکایت کنید! آن شب بشار حتی در اینستاگرام با هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد ولی یحیی گل محمدی تهدید کرد اگر باشگاه با جدایی بشار موافقت کند، خودش استعفایش را می نویسد و می رود. در نهایت باشگاه و بشار توافق کردند این بازیکن بعد از فینال آسیا به قطر برود و آنچه به یحیی گل محمدی هم اعلام شد این بود که بشار تا اواخر نیم فصل اول در پرسپولیس می ماند.

 

داستان جلسه بشار با سمیعی و شکوری

بعد از آن رسول پناه از پرسپولیس جدا شد و در حالی که پرسپولیسی ها به دنبال حضور در قطر برای انجام بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا بودند، بشار رسن به دیدار مدیرعامل جدید و معاون اجرایی او یعنی ابراهیم شکوری رفت و با زرنگی خبر توافق قبلی با رسول پناه را به دو مدیر مورد نظر گفت و از آنها امضای نهایی برای جدایی پس از بازی فینال آسیا را گرفت! روزی که بشار با رسول پناه توافق کرد سمیعی اصلا در تشکیلات پرسپولیس منصبی نداشت ولی روزی که قصد کرد از پرسپولیس برود، سمیعی مدیرعامل پرسپولیس بود و باید امضای آخر را از او می گرفت. بشار به باشگاه رفت و دوباره همان حرف ها را تکرار کرد و گفت اگر قبول نکنند بعد از فینال آسیا به دوحه برود، حتی حاضر نیست در فینال آسیا برای پرسپولیس بازی کند. گویا با همین تهدیدها سمیعی نامه جدایی بشار را بر حسب توافقی که این بازیکن از قبل انجام داده بود، امضا کرد.

 

وقتی یحیی سکوت خود را شکست؛ طغیان در فرودگاه

هر آنچه که بود بشار  که یحیی تصور می کرد حداقل بعد از فینال آسیا در بازی مقابل نساجی، ذوب آهن، سپاهان، استقلال، فولاد و ... همراه پرسپولیس است و در هفته های پایانی نیم فصل اول جدا می شود، بعد از فینال با پرسپولیس خداحافظی کرد و همین جدایی باعث شد سرمربی سرخ ها هیات مدیره را متهم اول و آخر بداند و با عصبانیت بیشتری راجع به آنها صحبت کند. یحیی در فرودگاه امام (ره) تعارف را کنار گذاشت و اعلام کرد هیات مدیره باید پاسخگو باشد. او حتی از علی رغبتی هم اسم برد و رغبتی هم در جواب ادعا کرد جدایی بشار رسن برای پرسپولیس آورده مالی داشت!

 

چه کسی به بشار نامه جدایی داد؟

گل محمدی بعد از پایان دربی هم یک بار دیگر به هیات مدیره و این بار شخص رسول پناه حمله کرد و از وزیر ورزش خواست رییس هیات مدیره را ظرف دو روز برکنار کند. یحیی از هیات مدیره هم شاکی بود که چرا می گویند جدایی یک بازیکن تاثیری در تیم ندارد؟! اما حالا برخی نزدیکان رسول پناه و آنهایی که در دوران حضور رسول پناه در باشگاه پرسپولیس به این باشگاه رفت و آمد داشتند ادعا می کنند رسول پناه با وجود توافق با بشار رسن، هیچ نامه ای به این بازیکن نداده بود و بشار با تهدید باشگاه به سفر به عراق، از مدیرعامل فعلی پرسپولیس نامه جدایی گرفت.

 

شایعه دلخوری رغبتی و رسول پناه از سمیعی

طبق ادعای این اشخاص، بشار رسن با سمیعی و شکوری جلسه گذاشت و با تهدید از آنها نامه گرفت. راست و دروغش گردن راوی که می گفت دلیل ناراحتی رسول پناه و رغبتی از سمیعی هم همین است که چرا آنها به هواداران نمی گویند نامه جدایی بشار رسن را چه کسی امضا کرده و چرا اجازه می دهند یحیی گل محمدی تمام تقصیرها را گردن آنها بیاندازد؟ باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقی رخ می دهد و آیا هیات مدیره سرانجام اعلام می کند نامه جدایی بشار رسن امضای چه کسانی را پای خود دارد؟

 

ماجرای جلسه بشار و گل محمدی چیست؟

جالب اینجاست که نزدیکان رییس هیات مدیره پرسپولیس ادعا دارند یحیی گل محمدی هم می داند نامه جدایی بشار بعد از دوران سرپرستی رسول پناه امضا شده ولی چون از دست رسول پناه به خاطر آن حرف هایی که پشت سرش زده بود، شاکی است، او را به عنوان مقصر به هواداران معرفی می کند. حتی گفته می شود همان روزها که بشار برای جدایی از پرسپولیس نامه می خواست، با یحیی گل محمدی در یکی از هتل های تهران جلسه ای را برگزار کرد و درست به همین دلیل بشار در پست اینستاگرامی اش که پس از جدایی از پرسپولیس منتشر شد ادعا کرد سرمربی تیم از جدایی او با خبر بود!

 

در انتظار بیانیه هیات مدیره

حالا این وسط اوضاع برای هیات مدیره پرسپولیس به شدت بحرانی است. آنها از یک طرف نمی توانند به خواسته یحیی رییس خود را کنار بگذارند و از طرف دیگر نمی توانند خیلی شفاف ماجرا را به هواداران بگویند. در این اوضاع، شایعه دلخوری برخی اعضا از یکدیگر هم به گوش می رسد. فقط یک بیانیه رسمی می تواند به تمام این شایعه ها پایان بدهد آیا هیات مدیره این بیانیه رسمی را صادر می کند؟ آیا اعضای هیات مدیره به یک جمع بندی نهایی می رسند؟

طرفداری

۱    
آی اسپورت
2021-01-13 18:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر