فهرست
گزارش روز : ژاوی در دوراهی بازنشستگی یا رفتن به قطر
گزارش روز : ژاوی در دوراهی بازنشستگی یا رفتن به قطر

گزارش روز : ژاوی در دوراهی بازنشستگی یا رفتن به قطر

آی اسپورت - این روزها شایعات زیادی در مورد ژاوی هرناندز بازیکن بارسلونا به گوش می رسد این بازیکن 34 ساله پس از حذف اسپانیا از جام جهانی سربسته اعلام کرد که از تیم ملی اسپانیا خداحافظی خواهد کرد.

شاید جالب است بدانید که ژاوی چند ماه پیش یکی از کاندیداهای جانشینی تاتا مارتینو برای هدایت بارسا به حساب می آمد؛ بدون اینکه خودش اطلاعی از این امر داشته باشد.

امروز \"کادنا سر\" فاش ساخت که  زمستان گذشته که ساندرو راسل بخاطر فشارهای ناشی از قضیه نیمار مجبور به استعفا شد تاتا مارتینو نیز قصد داشت تا همراه راسل استعفا بدهد.

در آن مقطع بارتومئو و سوبی سارتا پس از اطلاع از این جریان قصد داشتند تا ژاوی را موقتا به عنوان مربی بازیکن در راس امور فنی باشگاه قرار دهند که البته پس از جلسه فوری آنها با تاتا مارتینو این مربی آرژانتینی تصمیم به ادامه کار در بارسلونا گرفت.

ژاوی قبل از رفتن به جام جهانی در یک جلسه با مدیران بارسا بر سر ادامه حضور خود و نیز حل برخی مشکلاتی که در روزهای اخر فصل او را آزار می دادند مذاکراتی را انجام داد.

در این جلسه که بدون حضور هیچ واسطه ای انجام شد دو طرف به نتایج خوبی نرسیدند. از بارسلونا خبر می رسد که این باشگاه دو راه را پیش پای ژاوی گذاشته است. بازنشستگی و حضور در کادر مدیریتی باشگاه  یا  رفتن به قطر.

البته هیچکس از توانایی مالی بالای قطری ها بی خبر نیست و مطمئنا بارسلونا از قبل این انتقال به سود قابل توجهی خواهد رسید.

در هر صورت باید چند روز دیگر صبر کنیم و ببینیم که ژاوی چه تصمیمی برای آینده خود خواهد گرفت.

منبع : AS

     
آی اسپورت
2014-06-26 14:56:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر