فهرست
مسی به نیمار؛ دو سال دیگر از بارسا می روم
مسی به نیمار؛ دو سال دیگر از بارسا می روم

مسی به نیمار؛ دو سال دیگر از بارسا می روم

آی اسپورت – نیمار سوژه اصلی نقل و انتقالات تابستانی 2019 بود. ستاره برزیلی تمام تلاش خود را برای جدایی از پی اس جی انجام داد ولی در نهایت نتوانست سران باشگاه را برای جدایی متقاعد کند. او تا هفته ها قصد داشت به رئال مادرید بپیوندد ولی پس از پشیمانی فلورنتینو پرز(رئیس رئال) با چرخشی 180 درجه ای به سمت باشگاه سابقش بارسلونا متمایل شد. باشگاهی که بیش از همه تلاش کرد تا نیمار را برگرداند ولی توقعات مالی پی اس جی به قدری بالا بود که این اتفاق عملا غیرممکن بود.

نیمار در پی اس جی ماندنی شد و با وجود خشم هواداران پی اس جی به تدریج توانست فضا را تعدیل کند. او امروز در مادرید حضور دارد و امشب در ترکیب پی اس جی برابر رئال به میدان خواهد رفت. اکنون دیگر مشخص شده است که در بارسلونا بیش از هر کسی مسی بود که تلاش داشت تا نیمار را به برگشت متقاعد کند. دوستی صمیمانه بین مسی و نیمار هنوز هم ادامه دارد و فوق ستاره آرژانتینی همچنان مشتاق این است تا یک بار دیگر ستاره برزیلی را در بارسلونا ببیند. او در طول تابستان بسیار نگران بود که نیمار راهی رئال شود و اطمینان داشت که فلورنتینو پرز همه تلاشش را برای جذب نیمار خواهد کرد اما از بخت خوب او، این اتفاق ممکن نشد.

امروز نشریه فرانس فوتبال در گزارشی ویژه فاش ساخت که مسی پس از شکست تلخ بارسا از لیورپول در نیمه نهایی لیگ قهرمانان(4-0) با نیمار تماس گرفته و به وی گفته است که فقط باهم می توانیم بارسا را به قهرمانی چمپیونزلیگ برسانیم. مسی در ادامه گفته است:« می خواهم که به بارسا برگردی چرا که تا دو سال دیگر من خواهم رفت و تو می توانی جای من را در تیم بگیری. تو جانشین درست من در بارسا خواهی بود.»

از آنجا بود که سران بارسا متقاعد شدند که باید برای جذب نیمار در تابستان تلاش کنند. آنها سه ملاقات رسمی با سران پی اس جی داشتند و فشرده ترین مذاکرات نیز 27 آگوست در پاریس با حضور پینی زاهاوای، اومبرتو پایوا، اندره کوری و اسکار گرائو به عنوان نمایندگان بارسا با لئوناردو مدیر فنی پی اس جی به انجام رسید. مذاکراتی که بی نتیجه ماند.

در پاری سن ژرمن کیلیان امباپه بیشترین تلاش را برای ماندنی کردن نیمار داشت و بارها عنوان می کرد که دوست ندارد بهترین دوستش از پی اس جی جدا شود چرا که نیمار را برای رسیدن به اهداف بزرگ خود که در درجه اول فتح لیگ قهرمانان را شامل می شود، یک فاکتور حیاتی می دانست.

 

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2019-11-26 18:47:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر