فهرست
گزارش روز : برگ های برنده بارسا برای جذب سوارس
گزارش روز : برگ های برنده بارسا برای جذب سوارس

گزارش روز : برگ های برنده بارسا برای جذب سوارس

آی اسپورت - لوئیس سوارس 5 روز پیش از علاقه جدی بارسا به خودش باخبر شد . این خبر را پره گواردیولا ایجنت او و برادر پپ گواردیولای معروف به گوش او رساند.

روز بعد بود که او به گواردیولا اعلام کرد که جوابش به بارسلونا مثبت خواهد بود.با وجود اینکه هنوز هیچ توافق رسمی بین بارسا و لیورپول بر سر خرید سوارس صورت نگرفته است اما این بازیکن حتی از مبلغ پیشنهادی محرمانه بارسا و مدت قراردادش نیز آگاه شده است.

بارسا به شدت روی این جواب مثبت سوارس ؛ در مذاکرات با لیورپول حساب کرده است. بدون شک همراه داشتن میل باطنی بازیکن می تواند کمک بزرگی برای بارسا در هنگام مذاکره با لیورپول باشد.

از طرف دیگر یک روز پس از گاز گرفتن کیه لینی از سوی سوارس؛ دو اسپانسر اصلی این بازیکن اعلام کردند که روی فسخ قرارداد فی مابین در حال تصمیم گیری هستند.

بنگاه شرط بندی و بازی های اینترنتی poker 888 که حدود دو ماه پیش با سوارس یک قرارداد همکاری پر سود را به امضا رساند؛ دیروز اعلام کرد که می ترسد بخاطر خراب شدن وجهه اجتماعی سوارس این قرارداد چیزی جز ضرر برای این کمپانی نداشته باشد و گزینه فسخ قرارداد را روی میز گذاشته است.

اما آدیداس یکی دیگر از اسپانسرهای سوارس امروز اعلام کرد که با وجود اینکه از لحاظ فنی سوارس را یکی از بهترین های دنیا می داند؛ اما برای ادامه همکاری بین طرفین نیاز به تعمق بیشتر دارد و بزودی و پس از اعلام رای فیفا در این زمینه تصمیم مناسبی گرفته خواهد شد.

این شرکت درسال 2013 و پس از قضیه سوارس و ایوانویچ بیانیه مشابهی را منتشر کرده بود.

در هر صورت همه این مسائل ممکن است که سوارس را از لیورپول و فوتبال انگلستان به بارسا و لالیگا هدایت کنند. مسئله فقط گذشت زمان است.

     
آی اسپورت
2014-06-26 16:38:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر