فهرست
اتفاق جالب در اردبیل/ دایی و مرفاوی تیم منتخب تشکیل دادند!
اتفاق جالب در اردبیل/ دایی و مرفاوی تیم منتخب تشکیل دادند!

اتفاق جالب در اردبیل/ دایی و مرفاوی تیم منتخب تشکیل دادند!

آی اسپورت- پرسپولیس و صبا چند روزی است در سرعین اردبیل اردوهای آماده سازی پیش فصل خود را انجام می دهند و بازی های دوستانه ای هم با تیم های لیگ باشگاهی این استان برگزار کردند.

اما نکته قابل توجه و جالب همزمانی اردوی شاگردان دایی و مرفاوی شب گذشته پس از دیدار تیم های ملی ایران و بوسنی رغم خورد که پرسپولیسی ها به سالن شهدای سرعین اردبیل رفتند تا دیداری دوستانه با منتخب اردبیل داشته باشند؛ اما مرفاوی و اعضای تیم فوتبال صبای قم که در این سالن حضور داشتند، با پرسپولیسی ها یکی شدند تا در مقابل منتخب اردبیل بازی کنند و مردم سرعین نیز که استقبال فراوانی از این دیدار کرده بودند از این تصمیم خوشحال شدند.

در تیم منتخب پرسپولیس و صبا که علی دایی سرمربی گری آن را برعهده داشت، صمد مرفاوی، ساکت الهامی، حاتم، فروزانی، سعید عزیزیان و مولایی بازی کردند که منتخب پرسپولیس و صبا با دو گل مرفاوی و دو گل مولایی بازی را به سود خود به پایان بردند.

گفتنی است آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه امروز در سرعین اردبیل انجام شد که در این تمرین شاگردان دایی به تنیس فوتبال پرداختند و با یک ریکاوری به ارودی خود در اردبیل پایان دادند.

صبای قم نیز تا روز هشتم تیرماه به اردوهای خود در سرعین اردبیل ادامه خواهد داد.

 

     
آی اسپورت
2014-06-26 18:27:09
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر