فهرست
روسیه ۱-۱ ایران/ سامر ایز کامینگ...
روسیه ۱-۱ ایران/ سامر ایز کامینگ...

روسیه ۱-۱ ایران/ سامر ایز کامینگ...

آی‌اسپورت- دیدار تدارکاتی روسیه-ایران، سه شنبه 18/17/96، ساعت 19:30، ورزشگاه کازان روسیه

 روسیه: ندری لونف، ایلیا کوتپوف، ویکتور واسین(46 ژیکیا)، فدور کودریاشوف، ماریو فرناندز(66 سامدوف)، دیمیتری تاراسوف(64 کوزیائف)، الکساندر اروخین، کنستانتین رائوش، الکسی میرانچوک(56 پولوز)، اسمولوف(83 زابولتنی) و الکساندر کوکورینس
مربی: چرچسوف

 ایران: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، مرتضی پورعلی گنجی، وریا غفوری(83 رامین رضاییان)، احسان حاج صفی، امید ابراهیمی، سعید عزت اللهی(80 روزبه چشمی)، وحید امیری، علیرضا جهانبخش(64 سامان قدوس)، مهدی طارمی(75 اکبر ایمانی) و سردار آزمون(کاوه رضایی 63)
سرمربی: کارلوس کی‌روش

 

شرح گل ها
 

روسیه 0 ایران 1(دقیقه 58، سردار آزمون): حرکت زیبای طارمی و گذر او از مدافع مستقیم خود با پاس به موقع و فوق العاده او ادامه یافت و فرصت ایده آلی برای سردار آزمون به وجود آمد و او نیز در فاصله چند قدمی دروازه، اولین بازی را به ثمر رساند.

 روسیه 1 ایران 1(دقیقه 74، پولوز): حرکت مشکوک به آفساید بال راست روس ها با چند گام حرکت او ادامه یافت و در نهایت پاس در عرض او در موقعیتی ایده آل به پولوز رسید و او نیز با یک ضربه بغل پا به راحتی دروازه ایران را باز کرد.

 


دقایق حساس 

دقیقه 20 – اولین موقعیت خطرناک این دیدار را بازیکنان ایران آفریدند و ضربه ایستگاهی که توسط جهانبخش زده شد با برخورد به دیوار دفاعی روس ها راهی کرنر شد.
دقیقه 26 – ارسال حاج صفی از پشت محوطه جریمه روس ها با ضربه سر آزمون دروازه حریف را به خطر انداخت اما سیو به موقع دروازه بان روسیه این فرصت را از ایران گرفت.
دقیقه 28 – ارسال روس ها از پشت محوطه جریمه دروازه ایران را به خطر انداخت و خروج بیرانوند باعث شد تا توپ به مهاجم حریف برخورد کند و با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون برود.
دقیقه 32 – یک ارسال دیگر از روی ضربه ایستگاهی توسط روس ها توپ را روی دروازه آورد اما این بار بیرانوند خروج بهتری نسبت به قبل داشت و توپ را از محدوده خطر دور کرد.
دقیقه 41 – حرکت روس ها از پشت محوطه جریمه ایران و ارسال آنها روی خط محوطه شش با سیو زیبای بیرانوند خنثی شد.
دقیقه 42 – ضدحمله سریع تیم ملی دروازه روس ها را تا مرز فروپاشی پیش برد اما این اتفاق نیفتاد و شوت محکم علیرضا جهانبخش را دروازه بان حریف مهار کرد.
دقیقه 47 – اولین حمله نیمه دوم توسط حریف ایران شکل گرفت و در حالی که روس ها می توانستند با به هم ریختن دفاع ایران به اولین گل بازی برسند این موقعیت را از دست دادند.
دقیقه 50 – فرار وریا غفوری و گذر او از مدافع پیش رو با پاس کات بک او موقعیت ایده آلی برای ایران فراهم کرد اما ضربه محکم سردار آزمون از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.
دقیقه 52 – حرکت مهاجم روسیه با ضربه او ادامه یافت اما بیرانوند موفق شد این توپ را مهار کند.
دقیقه 53 – یک حمله دیگر از سوی تیم میزبان تا مرز فروپاشی دروازه ایران پیش رفت اما شوت بازیکن حریف از داخل محوطه جریمه توسط گلر تیم ملی مهار شد.
دقیقه 59 – دقیقه ای پس از گلزنی ایران باز هم سردار آزمون می توانست گلزنی کند اما او با حرکت مشکوک به پنالتی دروازه بان حریف این توپ را از دست داد.
دقیقه 61 – ضربه محکم روس ها با سیوی دیدنی توسط بیرانوند دفع و راهی کرنر شد.
دقیقه 61 – کرنر ارسالی روس ها روی دروازه ایران خطرساز شد اما باز هم گلر تیم ملی در جمع کردن توپ روی سر مهاجمان حریف موفق ظاهر شد.

۲ ۲۰  
آی اسپورت
2017-10-10 21:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۰ نظر
سوتی
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۴
تا وقتی روسیه نصف بازیکنای اصلیش تو زمین بودن مالکیت بازی با روس بود ولی از ایجاد موقعیت عاجز بود . وقتی چندتا از بازیکنای اصلیش رو آورد سمت راست که کلا ول بود و دفاع های وسط هم چند تا سوتی دادن. یه تیر هم داشتن. در کل با این مدل بازی هیچی نمیشیم.
گیر بازار
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۱
نخود مغز.ایران هم از دقیقه شصت داشت بازیکن های اصلیش را خارج میکرد.روسیه توانایی بردن ایران رو نداشت وگرنه رحم نمیکرد.و اعتبارش رو خراب نمیکرد.موندیم این برانکوی یک درصدی چرا سید جلال را بازی نداد و نتیجش این شد که عربها حسابی برانکو رو بتکونن
فرهاد
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۱
لطفاً كمى واقع بين باشيم !: واقعاً بعضى از كامنت ها عجيب غيرواقع بينانه هست عزيزان جهت اطلاع، پريشب تيم ملى ايتاليا قهرمان سه دوره جام جهانى در كشور البانى و در مسابقه اى كه براى حذف نشدن از حضور در جام جهانى حتماً بايد پيروز ميشده با تمام قوا در زمين حاضر شد و به زحمت انهم در بيست و پنج دقيقه پايانى توانست با يك گل به پيروزى برسه يا همين امروز تيم استراليا با وجود حمايت همه جانبه شصت هزار هوادار خودى نزديك بود با شوت عمرالسوما كه در دقيقه ١٢٠ به تير دروازه خورد به حذف غمناكى توسط سوريه دچار بشه و نمونه هاى متعدد ديگه كه ميشه ذكر كرد با اينهمه متعجبم كه اين همه توقع عزيزان از كجا مياد و گويا انتظار دارند در كشور روسيه تيم ما تيم ملّى ميزبان جام جهانى را كه با بودجه قابل ملاحظه خاصى كه توسط خود پوتين اختصاص داده شده و از چهار سال پيش در حال اماده سازى خودشه و از انبوهى از امكانات سخت افزارى و زيربنايى برخورداره توسط تيم ما كه دردمندانه از يك زمين تمرين استاندارد هم محرومه و متاسفانه حتى بودجه براى بازى با تيم هاى مطرح رو هم نداره ( همين مسابقه هم به واسطه دوستى كيروش با سرمربى تيم ملى روسيه و توسط او ترتيب داده شده) بياد و تيم ملى روسيه رو گلباران كنه !! همين تيم هفته پيش چهار گل به كره جنوبى زده توجه كنيد كره جنوبى با انهمه امكانات زيربنايى و سخت افزارى و مالى ( كه پارسال فقط براى يك بازى تداركاتى با اسپانيا ده ميليون دلار هزينه كرد..) بحث كيروش و عمر و زيد نيست كه حقيقتاً حرف هاى پوپوليستى است اما حق است كه كمى لطفاً فقط كمى واقع بين باشيم و اندكى محاسبه كنيم كه چه و چقدر كاشته ايم كه انتظار داريم خروار خروار درو كنيم...
در جواب گیر بازار ‌... ....
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۵
فهمیدیم از اون .... ...‌ هستی
کش نده
گیر بازار
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۱
.....ره .حالا که با فهم هستی بگرد.تو.نقطه چین را پر کن
۲
کیروشیاش بیان وسط
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۷
پوریا طباطبایی رو خبر کنید جشن صعود بگیره. به دکتر محسنیان هم بگید بیاد
م
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۴
حالا برای راضی شدن حضرتعالی میگیم برزیل و ببرن.انگار تو حپروت سیر میکنی داداچ.
ماخ
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۵
از کدام امید حرف میزنین، این تیم بعد از شش سال هنوز به شدت در بحث گردش توپ مشکل داره ، و عاجز از حفظ توپ ، کافیه تو جام جهانی تو گروهش دوتا تیم اروپایی قرار بگیره و مالکیتو بهشون واگذار کنه ، در جام جهانی خبری از تیم های درجه چند آسیایی نیست که مالکیتو بهشون بدی و اوناهم توانی واسه حمله نداشته باشن ، روسیه با یه تغییر جناح بازی و پاس دفاع رو بهم ریخت و و خیلی ساده گل زد ، باید خوش شانس باشیم که قرعه مناسبی در جام جهانی نصیبمون بشه مثل انتخابی
تجربه نشون داده
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۱
شانس از یک جایی تموم میشه. منصوریان یک مدل خیلی کوچیک از کیروش بود. همین جور رفت تو دفاع و شانسی با یک موقعیت گل در هر بازی برد . ولی افتاد به گیر العین. تیم ملی هم همین جوره . روسیه یک تیم درجه سه اروپایی هست و در مقابلش 2 موقعیت داشت. حالا حساب کن تیم های درجه یک و دو چیکار میکنن.
666666
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۸
ببین چقدر نابغه ای ک میگی دو تیم اروپایی در یک گروه.
من دیگه هیچی نمیگم.
عارف
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۶
بازم دفاع اتوبوسي.. كاشكي امار پاسها رو نشون ميدادن تا متوجه ضعف شديد ايران تو گردش توپ ميشديم
حاضر بودم اين بازيو ببازيم اما يه بازي قشنگو زيبا و تماشاگر پسند از تيم ملي ميديدم.. دفاع اتوبوسي تا كي؟؟
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۸
بخواییم منطقی تجزیه تحلیل کنیم . باید از نوع بازی تیم ملی گلایه کرد هر چند سبک کیروش همینه . باید از چینش اشتباه چند پست به کیروش انتقاد کرد مثلاً فیکس بودن وریا غفوری در حالی که رامین رو داریم ... ولی اگه بخواییم نتیجه رو مد نظر بگیریم باید بگیم نتیجه خوبی بود هر چند با این سبک بازی در حالی که قدرت دو تیم برابر بود تیم ایران باید گل نمیخورد و بازی رو میبرد چون بازی تدافعی و خراب کردن بازی حریف سیستم کیروشه و ضد حمله و ضربات ایسگاهی سیستم گلزنیش ... پس با این وجود بازی باید بسود ایران تموم میشد چون ما فوتبال زیبا بازی نمیکنیم و فقط به دنبال نتیجه ایم ... اما از جهت دیگه بخواییم نگاه کنیم ... این میشه که فوتبال ایران نسبت به هفت سال پیش که بسیار عقبتر از روسیه بود الان پیشرفت کرده و برابر هستیم و برابری با تیم میزبان جام جهانی یعنی موفقیت .... و از جهتی دیگه بخواییم نگاه کنیم توقف میزبان جام جهانی در خاک خودش یه کار بزرگ محسوب میشه... یکی به تخت یکی به نعل
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۴
وقتی دیدم که ایران به خاطر سد محکمی به نام جلال تونست روسیه رو متوقف کنه ولی پرسپولیس با وجود جلال باید ربیع خواه رو تو ترکیب بزاره و چهارتا بخوره و تموم امیدهای فوتبال ایران برای رسیدن به فینال جام باشگاهها رو بگیره حالم بد میشه از هر کسی که بخاطر این حماقت برانکو رو ستایش کنه ... بابا برانکو دست بردار ... خیلی ممنونیم که به ما هویت بخشیدی و هویت از دست رفته رو برامون برگردوندی اما خواهش میکنم با این کارا هم خودتو هم پرسپولیسو خراب نکن ... همه چی رو خراب نکن ... کاش ربیع خواه هم مثل مرحوم نوروزی مرحوم بشه تا شاید برانکو دست از سرش برداره
م
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۴
نگو بابا ایشون پرفسور تشریف دارن.ولی معلوم نیست چرا تو نظر سنجی کرواسی فقط یک.درصد رای اورده.خخخخ
۴
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۵۵
پرفسور خوبه اما یا بلد نیست ترکیب بچینه و تعویض کنه و یا بهش تحمیل میکنند
... ..... کسی که با نام جعلی کامنت میذاره
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۴۰
و به اسطوره پرسپولیس توهین می کنه
۵
فرزاد مهریار
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۵
مدافعان بی منطق کی روش و منتقدان بی منطق تَرَش ، باز هم به جان هم افتادند . تیم ملی نسبتاً خوب بازی کرد و به رغم اینکه ترکیب اصلی تیم ملی چند غایب مهم داشت ، پایاپای روسیه بازی کرد ‌. با این حال احسان حاج‌صفی واقعا بد بود . اگر میلاد محمدی بازی می کرد قطعاً اون گل رو نمی خوردیم . بیرانوند هم به هیچ توپی نه نمیگه مگر اینکه صاف وسط دستانش بزنی...
سامر از کامینگ...
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۵
این جمله ها چیه یا انگلیسی یا فارسی...
منصوریان رو واسه دوتا فول او استرس به سخره گرفتید بعد از این جملات هر دم بیل چیه. خیلی انگلیسی حالیتونه سایت به زبان انگلیسی بزنین. این مسخره بازیا چیه
Ava_86
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۱۵
تیتر ربطی به کلاس گذاشتن در مورد بلد بودن انگلیسی نداره شما اگر سریال بازی تاج و تخت رو دیده بودید متوجه این کنایه تیتر می شدین چون شعار اصلی این سریال وینتر ایز کامینگ یعنی زمستان در راه است اما نویسنده یه کم با این شعار معروف بازی کرده
۴
ميلاد
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۳۸
اين دوستان فوتبال مالكانه بد نيست يك نگاهي هم به تيم ملي نوجوانان بكنند. ٢ بازي ٤٠٪؜ مالكيت توپ، ٦ امتياز ، ٧ گل زده ١ گل خورده. اول گروه . مالكيت توپ كيلو چند؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر