فهرست
گلزنی خالقی‌فر بعد از 2 سال: طلسم سرخ باطل شد
گلزنی خالقی‌فر بعد از 2 سال: طلسم سرخ باطل شد

گلزنی خالقی‌فر بعد از 2 سال: طلسم سرخ باطل شد

آی اسپورت - یک سال و نیم حضور خالقی‌فر در پرسپولیس، بدون هیچ دستاوردی تمام شد. خالقی‌فر نیم فصل دوم لیگ چهاردهم از راه آهن به پرسپولیس رفت، 6 بازی در دوران درخشان در ترکیب اصلی قرار گرفت و هیچ گل یا پاس گلی نداشت. با ورود برانکو، او به نیمکت منتقل شد و تا آخر فصل فقط یک بار در ترکیب قرار گرفت و سه بار هم به عنوان بازیکن ذخیره به زمین رفت که در آن بازی‌ها هم نتوانست دستاوردی داشته باشد.

فصل پیش با ورود ستاره‌های جدید به پرسپولیس، خالقی‌فر فقط 4 بازی در ترکیب اصلی به میدان رفت و 4 بازی هم به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شد. نتیجه، صفر مطلق بود. نمایش ضعیف خالقی‌فر در پرسپولیس، سرانجام او را کامل از ترکیب برانکو خارج کرد و نیم فصل دوم، او فقط 13 دقیقه مقابل استقلال خوزستان به میدان رفت و 13 هفته آخر، حتی یک لحظه وارد زمین نشد.

خالقی‌فر هم مثل خیلی از بازیکنان سابق پرسپولیس از جمله ساسان انصاری، بعد جدایی از این باشگاه اوج گرفته و امروز، دو گل برای گسترش فولاد زد. سه بازی و دو گل در گسترش فولاد، آمار بازیکنی است که طی 18 ماه حضور در پرسپولیس و 18 بازی برای این باشگاه، نتوانسته بود هیچ دستاوردی داشته باشد. آخرین گل خالقی‌فر قبل از امروز، دو سال قبل و آبان ماه سال 93 با پیراهن راه آهن مقابل سایپا بود.

 

 

 

کد خبر: 9406

۳ ۱  
آی اسپورت
2016-10-16 17:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علی کچل
يكشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۵۸
نشاشیده شب درازه ...
ساسان را با این مقایسه نکنین لطفا ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر