فهرست
گزارش روز: سوارس چه دیدارهایی را از دست می دهد؟
گزارش روز: سوارس چه دیدارهایی را از دست می دهد؟

گزارش روز: سوارس چه دیدارهایی را از دست می دهد؟

آی اسپورت- لوئیس سوارس، مهاجم لیورپول، به دلیل گاز گرفتن شانه جورجو کیه لینی، مهاجم تیم ملی ایتالیا، برای 4 ماه از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم شد و به این ترتیب، نه تنها ادامه رقابت های جام جهانی را از دست داد، بلکه دو ماه از رقابت های لیگ برتر و دیدارهای رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 15-2014 را نیز از دست داد.

اروگوئه که با شکست دادن ایتالیا توانست به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان صعود کند، در دیدار مقابل کلمبیا نمی تواند از مهاجم گلزن اش استفاده کند؛ اما این تنها دیدار مهمی نیست که سوارس به دلیل حرکت احمقانه اش از دست می دهد.

با توجه به این محرومیت، سوارس حداقل در 13 دیدار لیورپول از جمله دیدارهای حساس لیگ برتر مقابل منچسترسیتی، تاتنهام و اورتون نمی تواند به میدان برود.  

او سال گذشته نیز به دلیل گاز گرفتن دست برانیسلاو ایوانوویچ، مدافع چلسی، برای 10 جلسه از همراهی تیمش محروم شد اما در بازگشت به میادین، نمایش های بسیار خوبی ارائه داد و کمک کرد تا قرمزها در لیگ برتر به نایب قهرمانی برسند. او با 31 گلی که به ثمر رساند، عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر را هم به دست آورد.


\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/41a51ea8132.jpg\"


او سه سال قبل هم به دلیل توهین نژادپرستانه به پاتریس اورا، 8 جلسه از همراهی لیورپول محروم شده بود و به این ترتیب، با توجه به محرومیت جدید، او 32 بازی تیمش را در سه سال اخیر به دلیل محرومیت از دست داد. سوارس نمی تواند به این حکم اعتراض کند و باید 66 هزار پوند نیز جریمه بپردازد.

یان آیره، مدیر باشگاه لیورپول، در واکنش به حکم سوارس گفت:\" باشگاه لیورپول پیش از هرگونه اظهارنظری، منظر پاسخ دوباره کمیته انظباطی فیفا خواهد ماند.\"

دیدارهایی که سوارس نمی تواند برای لیورپول به میدان برود:

ساوتهمپتون (خانگی) منچسترسیتی (خارج از خانه) تاتنهام (خارج از خانه)  استون ویلا (خانگی)  دیدار اول لیگ قهرمانان،  وستهم (خارج از خانه)  دور سوم جام اتحادیه، اورتون (خانگی)  دیدار دوم لیگ قهرمانان، وست بروم (خانگی)  کوئینزپارک رنجرز (خارج از خانه)  دیدار سوم لیگ قهرمانان، هال سیتی (خانگی)

     
آی اسپورت
2014-06-26 19:59:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر