فهرست
چانه زنی کی روش و فدراسیون در مذاکرات/ دست پیش رو بگیر!
چانه زنی کی روش و فدراسیون در مذاکرات/ دست پیش رو بگیر!

چانه زنی کی روش و فدراسیون در مذاکرات/ دست پیش رو بگیر!

آی اسپورت- ماجرای ماندن و یا رفتن کارلوس کی روش بدل به یکی از پیچیده ترین معادلات فوتبال ما شده است و هم چنان نمی توان با قطعیت خبر از ماندن و یا رفتن کارلوس کی روش از تیم ملی ایران داد.
با این وجود با اتفاقات رخ داده در جام جهانی و حمایت مردمی گسترده از کی روش ، فدراسیون تحت اجبار شدیدتری برای تمدید قرارداد کی روش قرار گرفت.  
بعد از دیدار با آرژانتین و بازی فوق العاده ی ملی پوشان، فدراسیون و وزارت ورزش  عملا در موضع ضعف قرار گرفتند ، اما باخت به بوسنی و حذف از جام جهانی باعث شد کمی از فشار رسانه ها و مردم برای تمدید قرارداد این مربی کاهش یابد تا فدراسیون کمی با جیب خاطر پا به میز مذاکره با کی روش بگذارد.
حالا بر سر قرارداد، کی روش و فدراسیون هر کدام سعی دارند دست بالا را داشته باشند تا بتوانند به اهداف خودشان روی کاغذ قرارداد برسند.
به هر حال هر چند کی روش از اینکه این مدت به او بی توجهی شده ناراحت است، اما به ادامه ی کار در تیم ملی و ایران علاقه مند است. فدراسیون هم علاقه مند به ادامه ی همکاری با سرمربی پرتغالی است، چه آنکه با خروج کی روش آنها باید کنایه های تند و تیز رسانه ها را تحمل کنند و هم  در فاصله ی 6 ماه مانده تا جام ملت های آسیا یک سرمربی را هم برای تیم ملی انتخاب کنند، اما پرداخت رقم درخواستی کی روش حتی با وجود کمک وزارت ورزش امکان پذیر نیست و این مربی باید تخفیف خوبی به فدراسیون بدهد. با تمام این تفاسیر احتمال ماندن کی روش در فوتبال ایران هم چنان کم است.

     
آی اسپورت
2014-06-26 22:39:26
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر