فهرست
لوو: باید از موقعیت های مان بهتر استفاده کنیم
لوو: باید از موقعیت های مان بهتر استفاده کنیم

لوو: باید از موقعیت های مان بهتر استفاده کنیم

آی اسپورت- یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، معتقد است که تیمش باید در دیدار مقابل آمریکا، خیلی راحت تر به پیروزی می رسید.

ژرمن ها امشب توانستند با تک گل توماس مولر آمریکا را شکست بدهند و صعودشان به مرحله بعدی رقابت ها را به عنوان تیم اول قطعی کنند.

لوو تاکید کرد که از انسجام تیمش در سراسر بازی راضی است اما از شاگردانش خواست تا در استفاده از موقعیت ها، زهردارتر عمل کنند.

او به خبرنگاران گفت:\" ما با سازماندهی خوبی بازی کردیم. تا دقایق پایانی، ما هیچ موقعیتی به آمریکا ندادیم. ما چند موقعیت خوب را ازدست دادیم. اگر می توانیم از موقعیت  های مان استفاده کنیم، می توانستیم به گل های بیشتر برسیم.

می خواستم در این دیدار به خدیرا استراحت بدهم. پودولسکی شور و اشتیاق زیادی در بازی نشان داد اما با سبک بازی تیم سازگار نبود.

توماس مولر دقیقا می داند که از کجا باید ضربه نهایی را وارد کند. جراحت پیشانی او بهبود پیدا کرده . او بازیکن سرسختی است.\"

لوو همچنین یورگن کلینزمن، سرمربی حریف، را مورد ستایش قرار داد وگفت:\" آمریکایی ها در میانه زمین بسیار قدرتمند بودند. برای ما بسیار جالب توجه است که تیم کلینزمن هم به یک هشتم نهایی راه پیدا کرد.\"

     
آی اسپورت
2014-06-27 00:39:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر