فهرست
منصوریان: دایی فحش سکوها را به ما تحویل داد
منصوریان: دایی فحش سکوها را به ما تحویل داد

منصوریان: دایی فحش سکوها را به ما تحویل داد

آی اسپورت - علیرضا منصوریان علاوه بر این که در این بازی نتیجه را واگذار کرد تیمش وارد حاشیه‌‌های زیادی شد. حاشیه‌هایی که برای جمع کردن آنها زمان زیادی لازم دارد. او بعد از این شکست گفت:«به تیم نفت تبریک می‌گویم. در یک شرایط خیلی سخت که ما یک بر صفر عقب افتادیم و بعد جلو افتادیم، روی دو ضربه ایستگاهی که قبلا رویش خیلی کار کردیم بازی را باختیم.»

او درباره حرفهای دایی درباره فحاشی تماشاگران استقلال، گفت: «خدایی نکرده اگر هوادار چیزی به دایی بگوید باید به هوادار بگوییم فحاشی نکند. من چینی را فرستادم تا فحاشی نشود. فارغ از فوتبال، خانواده ما باهم دوست است. وظیفه ماست که نگذاریم فحاشی شود. من خودم 20 بار دست تکان دادم که فحاشی نشود. دوست ندارم که فحاشی انجام شود. این موضوع را نمی‌پسندم. شاید برای دایی سوء برداشت شود. او یک چیز هم به نیمکت ما گفت که به او گفتم به نیمکت ما توهین نکن. او دوست صمیمی ماست ولی زود از کوره در می‌رود. او از ما بزرگ‌تر است. ما با ادبیات فحش و ناسزا مخالفیم. ما هیچگونه شرایطی را ایجاد نمی‌کنیم که به دروغ بگوییم تا هواداران فحش ندهند. ما باید از او دفاع کنیم چون دوست ماست و سمبلی از فوتبال ماست. وظیفه ما دفاع از اوست. او چیزی را که هواداران گفتند را به خود ما برگرداند.»

هر دو مربی به نوبه خود به داوری اعتراض داشتند:« من با خودم عهد کرده‌ام به داوران احترام بگذاریم. داوری درحال پوست اندازی است ولی قرار نیست پوست ما را هم بکنند. ما فیلم پنالتی را دیدیم. این پنالتی جریان بازی را عوض کرد. داوری می‌تواند فلسفه یک مربی و جریان بازی و هواداران یک تیم را عوض کند. به نظر من پنالتی نبود. از فردوسی‌پور می‌خواهم از دو، سه کارشناس استفاده کند. در بازی با تراکتورسازی برخی‌ها گفتند پنالتی ما را نگرفتند. در شب گذشته هم کارشناس 90 با خودش معلوم نبود چگونه است. هند ما را هند نمی‌دانست ولی برای صبا را هند می‌دانست. اگر داور امروز اشتباه کرده باشد سرنوشت ما را خراب کرده است. ما 80 دقیقه تلاش کردیم تا شرایط را برگردانیم. شاید جریان داوری به روزی برسد که کار به ویدیو چک بکشد ولی این پنالتی جریان بازی را به ضرر ما کرد. شاید اگر آن پنالتی نبود، در 90 دقیقه بازی را می‌بردیم. یکی هم در دقیقه 90 بود که روی برزای خطایی شد که من دور بودم و نمی‌دانم داخل محوطه جریمه برزای سرنگون شد یا نه ولی اگر داخل بود، سرنوشت تیم ما عوض می شد. مگر می شود 3-4 هفته پشت هم علیه یک تیم سوت بزنند؟ امیدوارم درباره برزای داور درست دیده باشد و خطا در داخل محوطه نباشد.»

  او درپاسخ به سوالی درباره نحوه گل خوردن‌های استقلال در هفته‌های گذشته گفت:« می‌دانستیم که مبعلی چقدر خوب کرنر می‌زند و در همه نقاطی که توپ پایین می‌آمد، یار گذاشته بودیم. ما در هفته‌های اخیر ۳ بار از کرنر گل خورده‌ایم. ما باید نسبت به این مسئله سخت‌گیری کنیم. تنها راهی که نفت می‌توانست به گل برسد، کرنر بود. این ایراد فقط با تمرین حل می‌شود. وقتی از یک تنگه گل می‌خورید، یعنی مشکلاتی وجود دارد. روزهای سختی را پشت سر می‌گذارنیم. روز اولی که آمدم پیش‌بینی این روزها را نداشتم. من با برنامه آمده بودم و فکر نمی‌کردم این اتفاقات رخ دهد. از افشارزاده و افتخاری بابت لطفشان در مدیریت استقلال ممنونم. ۱۰ ثانیه سخت را پشت سر گذاشتم وقتی که از جلوی هواداران رد شدم. من در نفت همدلی را ایجاد کردم ولی فارغ از اشتباهات، شرح وظایفی به همدلی مورد نظر در استقلال نرسیدیم.ما مستقیم می‌رویم. چیزی به اسم عقب نشینی در ما وجود ندارد و ما با قدرت به جلو می‌رویم. فقط در روزهای سخت باید تلاش کرد و به خدا توکل داشت. جز این مسیری نیست و من یاد نگرفتم که از مسیر دیگری عبور کنم. امیدوارم به یاری حق، هواداران ما را ببخشند.»

۲ ۱  
آی اسپورت
2016-12-20 19:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ارسن لوپن
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۲۷
ق مثل قاضی :)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر