فهرست
استقبال از تیم ملی ،برنامه ای داریم؟
استقبال از تیم ملی ،برنامه ای داریم؟

استقبال از تیم ملی ،برنامه ای داریم؟

آی اسپورت – کاروان تیم ملی فوتبال ایران بعد از ترک سائوپائولو  ساعت 3 بامداد فردا به تهران خواهد رسید.تیم ملی حدود 20 ساعت در سفر خواهد بود و حتما چهره  اعضای تیم ملی خسته و پیشان خواهد بود.در این میان خبری از کی روش،داوری و بیت آشور در این سفر نخواهد بود و  بقیه به تهران می ایند.
بدون شک  با وجود پایان تلخ  تیم ملی در جام جهانی  و نمایش نه چندان جالب مقابل بوسنی  به احتمال فراوان  هواداران و فوتبالدوستان زیادی برای استقبال از ملی پوشانی که برخی از آنها  بیشتر از توان شان ظاهر  شدند  به فرودگاه خواهند رفت.البته باید دید وزارت ورزش یا فدراسیون فوتبال برنامه ای برای استقبال از تیم ملی خواهد داشت یا نه.
تیم ملی فوتبال ایران در بازگشت از جام جهانی 98 با استقبال ویژه ای مواجه شد اما  بعد از جام جهانی 2006  بازیکنان و اعضای تیم ملی بی سر و صدا وارد تهران شدند و جو عمومی آنقدر علیه آنها بود که آنهایی هم که برای استقبال از تیم ملی رفتند بازیکنان و کادر فنی  را ندیدند.
به هر حال باید دید بامداد فردا تعداد مستقبلین از تیم ملی چه تعداد خواهد بود و از بین تمام آنهایی که  نمایش تیم کی روش را پسندیده اند چند نفر تشویق تیم ملی را  به خواب ترجیح می دهند.

     
آی اسپورت
2014-06-27 11:51:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر