فهرست
سوغات ستاره‌ها از برزیل؛ مهرداد و علی در باند محبوب‌ها
سوغات ستاره‌ها از برزیل؛ مهرداد و علی در باند محبوب‌ها

سوغات ستاره‌ها از برزیل؛ مهرداد و علی در باند محبوب‌ها

آی اسپورت – جام جهانی با تمام تلخی پایانش برای تیم ملی ایران و فوتبالیست های ایرانی یک اتفاق ویژه را برای چند بازیکن تیم ملی رقم زد. علیرضا حقیقی که تا قبل از جام جهانی خیلی ها او را فراموش کرده بودند  به خاطر تیپ و قیافه و البته نمایش خوبش در دو بازی ابتدایی دوباره رو آمد و نهایت استفاده را از این جام برد.

مهرداد  پولادی که یک سال را به خاطر مصدومیت از میادین دور مانده و حتی نزدیک بود فوتبال را برای همیشه کنار بگذارد با نمایش های  فوق العاده تبدیل به بهترین مدافع چپ ایران شد و درخشید تا  در بازگشت به ایران همه خیلی بیشتر از قبل او را تحویل بگیرند.

آندو تیموریان هم با این‌که پیش از این هم جزو بازیکنان محبوب ایران –لااقل در نزد استقلالی‌ها- محسوب می‌شد با نمایش‌های ویژه‌اش در برزیل این محبوبیت را تا سطح زیادی افزایش داد. او که مثل همیشه عالی بود و سطح بالای فوتبالش را به رخ کشید، آنقدر خوب بازی کرد تا محبوبیتش را نزد اهالی فوتبال در ایران بالاتر ببرد و به فکر بازگشت دوباره به فوتبال اروپا باشد.

اگر این بازی آخر را کنار بگذاریم سیدجلال حسینی هم در حد ستاره  ظاهر شد و در کنار پژمان منتظری می توانند جزو بهترین‌های تیم ملی قرار بگیرند.

از همه اینها که بگذریم  اشکان دژاگه را می توان بهترین بازیکن تیم ملی در این تورنمنت دانست که  مطابق انتظار فوق االعاده ظاهر شد و همانی بود که می خواستیم. هر چند اشکان هم بدشانس بود هم اینکه کی روش در هر سه مسابقه تعویضش کرد اما  حالا می توان انتظار داشت  پیشنهادهای اروپایی بهتری به دست او برسد.

  ۴  
آی اسپورت
2014-06-27 12:52:39
نظر دهید

۴ نظر
بهزاد
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۱۳
فقط اندو
حسینم اول نساجی مازندران بعد پرسپولیس
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۴
آندو از قبل بین پرسپولیسیا محبوب بود مثل ناصر خان حجازی.
کسایی که اهل کری خوندن بیجا و تمسخر حریف نیستن و برای هوادارای تیم مقابل احترام قائل میشن بین هر دو سمت محبوبن.
-
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۵
بعد شما برای پی بردن به این محبوبیت دستگاه خاصی دارید؟! چه جور محبوبیت این دو نفر رو فهمیدید؟ حالا چطور این دو نفر پرسپولیسی از آب در اومدن؟ نکنه دستگاه شما پرسپولیسیه؟ حقیقی باعث حذف ایران شده بعد شما میگید محبوبه؟ لابد صفحه فیس بوکش رو ندیدید که به خاطر اعتراض مردم مجبور شد اونو ببنده.
-
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۴۸
درسته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر