فهرست
دلالی ناباورانه و گسترده در یک تیم پرطرفدار!
دلالی ناباورانه و گسترده در یک تیم پرطرفدار!

دلالی ناباورانه و گسترده در یک تیم پرطرفدار!

آی اسپورت - هنوز برنامه نود تعطیل نشده بود که مربی یک تیم سابقاً لیگ برتری که با آقای سرمربی دچار اختلاف نظر شدید شده بود، مقابل عادل فردوسی‌پور قرار گرفت و درباره پروژه دلالی در یک تیم مشهور با حضور یک نفر، داد سخن سر داد. ای کاش فردای آن روز، مسئولان پیگیر اتفاقات مذکور می‌شدند و با احضار آن مربی که جان کلام را مقابل دیدگان همه به فردوسی‌پور گفت، اطلاعات تکمیلی‌تر را از او می‌گرفتند. فوتبال ایران همواره شعار مبارزه با فساد و دلالی را سر می‌دهد اما امروز، کار به جایی رسیده که یکی از تیم های این فوتبال با حضور یک مربی، کل تیم را با یک دلال معروف کنترات کرده است. تیم در اختیار فردی است که یک رسانه رسمی در اختیار دارد. آقای مربی هم هرگاه در این تیم پرطرفدار مسولیت می‌گیرد با همکاری او، بازیکنان را از کانال دلال معروف به تیمش می‌آورد.

مسئله فقط یک یا چند بازیکن نیست؛ همه تیم توسط این دلال بسته شده است! قبلاً مربیانی که سابقه دلالی داشتند با کمک یک یا نهایتاً دو واسطه، چند بازیکن را در اختیار می‌گرفتند اما حالا در تیمی که پرطرفدار است، وضعیت مالی نگران‌کننده‌ای دارد، متاسفانه به دسته پایین‌تر سقوط کرده و آقای مربی نیز هر بار از سمت خود اخراج می‌شود یا استعفا می‌دهد یا از سرناچاری و استیصال مسئولان، دوباره سر جای خود برمی‌گردد شاهد اتفاقات عجیب و غریبی هستیم که این نکته، بی‌تردید باید فدراسیون فوتبال را هوشیارتر از قبل کند.

 

۱ ۲  
آی اسپورت
2019-07-20 20:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
اکبر
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸، ۲۳:۰۵
سپیدرود
علی نظرمحمدی
افشین عبدالهیان
ایرانی
يكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۵۷
چرا نامش رو نمگید شما که یه نویسنده هستید از نام بردن این شخص میترسید وای به حال دیگران یا مطلب رو ننویس یا شهامت داشته باش و نامش رو فاش کن تا طرف داران این دزدان و دلا لان رو روسیاه کنند
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر