فهرست
سوال روز: چند نفر از این تیم به ۲۰۱۸ می‌رسند؟
سوال روز: چند نفر از این تیم به ۲۰۱۸ می‌رسند؟

سوال روز: چند نفر از این تیم به ۲۰۱۸ می‌رسند؟

آی اسپورت- جام جهانی برای تیم ملی و فوتبال ایران تمام شد. حالا همه دعا می‌کنند و امیدوارند تا حضور تیم ایران در این تورنمنت عظیم باز هم 8 ساله نشود و 4 سال بعد در روسیه هم تیم ایران را جایی بین 32 تیم برتر دنیا ببینیم.

با این حال شاید نگاهی به ترکیب 23 نفره این تیم و دوراندیشی برای آنها جالب باشد. اینکه از این تیم چند نفر شانس این را خواهند داشت تا در یک جام جهانی دیگر بازی کنند نکته‌ای است که می‌تواند حداقل برای چند نفر از ملی‌پوشان امیدوارکننده باشد.

مطمئنا با یک حساب سرانگشتی کوچک می‌توان به این مساله اشاره کرد آنهایی که در جام جهانی آینده بالای 30 سال سن خواهند داشت بعید است این شانس بزرگ را داشته باشند که جام جهانی را تجربه کنند .

با توجه به اسامی لیست 23 نفره تیم ملی در جام جهانی 2014 تنها 8 بازیکن به لحاظ سنی شانس حضور در جام جهانی بعدی را خواهند داشت چرا که بقیه نفرات یا همین الان بیش از 30 سال سن دارند یا 4 سال بعد سن شان از 30 بیشتر می شود. البته می شود برای استثناها شانس قائل شد و بعید نیست در صورت صعود  به جام جهانی بعدی  مثل همین دوره بازیکن بالای 30 سال هم داشته باشیم و مثلا دژاگه را در 32 سالگی هم در این تورنمنت ببینیم اما اگر تنها سن را ملاک بدانیم متوجه می شویم که 4 سال بعد دنیل داوری، علیرضا حقیقی و گوچی 30 ساله خواهند شد اما نفراتی مثل رضا حقیقی، کریم انصاری‌فرد، احسان حاج صفی، بختیار رحمانی و علیرضا جهانبخش شانس حضور در روسیه را زنده می‌بینند.

در روسیه رضا حقیقی 29 ساله می‌شود، انصاری فرد و حاج‌صفی 28 ساله، بختیار 26 ساله و جهانبخش 24 سال سن خواهند داشت.

  ۶  
آی اسپورت
2014-06-27 12:59:02
نظر دهید

۶ نظر
123456
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۴۳
بختیار که همین الان 30 سالشه!!!!!!!!
-
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۰
به غیر از اشکان دژاگه که 31 ساله خواهد شد و کاپیتان ایران در روسیه خواهد بود ، فقط گوچی ، حقیقی ، داوری ، حاج صفی ، کریم انصاری فرد ، علیرضا جهانبخش و بختیار رحمانی و البته علیرضا حقیقی باید حفظ شوند ، البته جانشینان شایسته ای مثل فخرالدینی ، خانزاده ، سردار آزمون ، مهرداد جماعتی ، حاج محمدی برای باقی نفرات هستند....
حسینم اول نساجی مازندران بعد پرسپولیس
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۱
حقیقی الان 24 سالش نیست؟
1234
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۳
بختیار بدجوری سوزونده شما رو انگار , بختیار 22 سالش هست
عباس
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۱۹
این نکونامی که من میبینم تا 2018 هم هست
مهدی
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۴۵
بختیار رجمانی الان سن واقعیش ٢٨ ساله چهار سال دیگه میشه بیست و شیش ساله؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر