فهرست

تلاش نکو برای دایی شدن؛ فقط 6 بازی باقی مانده

آی اسپورت- جواد نکونام کاپیتان 34 ساله تیم ملی  ایران که نمایش متوسطی در جام جهانی داشت و البته به هیچ وجه به خوب های تیم ملی در این تورنمنت نزدیک نمی شود گفته هیچ کس نمی تواند  به او بگوید کی از تیم ملی کنار برود و کی باید خداحافظی کند.

نکو در حالی این جمله های ویژه را در توئیتش به کار برده که طی یکی  دو سه سال اخیر همواره  جو سنگین و منفی علیه او وجود داشته و خیلی ها معتقدند حق او نبوده که  طی این مدت در تیم ملی حضور داشته باشد چرا که او دیگر مثل سابق کارای لازم را در خط میانی تیم ایران ندارد.البته کی روش هیچ گاه به این انتقادها  وقعی ننهاد و کاپیتان تیمش را همواره به عنوان لیدر تیم کنار خود می دید و حتی در جام جهانی تعویضش نکرد.

به نظر می رسد جوی که امروز در خصوص جواد نکونام به وجود آمده مشابه همان اتمسفری است که 4 سال قبل درباره علی دایی به جود آمده بود ( البته با دز بسیار پائین تر ) و خیلی ها خواستار خداحافظی او از تیم ملی هستند که جواد جواب قاطعانه ای به منتقدانش داده و به نظر می رسد فعلا می خواهد برای تیم ملی بازی کند.

نکونام که همیشه دوست داشته در تعداد بازی های ملی رکورد دار باشد بعد از پشت سر گذاشتن ستاره هایی مثل علی کریمی و مهدی مهدوی کیا و البته بالا بردن تعداد کاپیتانی هایش در تیم ملی حالا قصد دارد  علی دایی را هم کنار بزند و رکورددار  حضور در تیم ملی شود.

نکو در حال حاضر 143 بازی ملی انجام داده و فقط 6 بازی دیگر می خواهد تا به علی دایی برسد.دایی  با 149 بازی ملی رکورددار بازی های ملی در بین تمام فوتبالیست های تاریخ تیم ملی است و اگر نکو تا جام ملت ها در تیم ملی باشد شاید با انجام 7 بازی ملی دیگر در تاریخ فوتبال ایران جاودانه  و دست نیافتنی شود.

به نظر می رسد شاید اگر کی روش بماند نکو به این خواسته خود برسد اما با تغییر احتمالی سرمربی تیم ملی این هدف کمی دور از دسترس خواهد بود.

  ۷  
آی اسپورت
2014-06-27 13:31:23
نظر دهید

۷ نظر
-
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۳
همه بازیکن های بالای 30 سال تیم ملی باید کنار برن

باید جاشون رو به جوان های مثل امید ابراهیمی و مهدی شریفی و خانزاده و ... بدن.


توی جام ملت ها باید جوونگرایی کنیم اگه نتیجه نگیریم هم ایرادی نداره
تا این تیم جوون 3 سال در کنار هم بشه تا قدرتمند بشه و در جام جهانی بعدی بتونه از گروهش صعود کنه


اگه توی جام ملت ها جوانگرایی نکنیم بازم توی جام جهانی بعدی حرفی برای گفتن نداریم
-
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۴
اگه می خوایم توی جام جهانی بعدی زنگ تفریح نشیم توی جام ملت ها باید جوانگرایی کنیم تا این تیم جوان توی 3 سال پخته بشه
-
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۶
اگه جواد نکونام دقیقه ٩٢ بازی آرژانتین هوس یه پا دو پا زدن نمی کرد و توپ رو دفع می کرد بازی مساوی می شد و ایران بهترین نتیجه تاریخش رو جلوی آرژانتین بزرگ بدست میاورد
سید سینا
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۱
اگه نکو نبود که همین یه گل رو هم نزده بودیم ، یکی از 3 تا بازیکن ایران از لحاظ دوندگی بود طبق آمار فیفا ، بازی با آرژانتین هم توپ 10 دست چرخید ، رو اون گل حقیقی خیلی بیشتر مقصر بود که میتونست راحت توپ رو جمع کنه ، وقتی نکو توپ رو لو داد بین توپ و دروازه 10 تا بازیکن دیگه بودن نه مثه سید جلال که وقتی لو داد کلا 2 3 نفر بودن ، این انتقادا از سر سوزش بعضیاست
علی سام
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۹
چون جواد داره رکورد علی لابی رو میزنه توپخانه تبلیغاتی لابی حدود دو ساله داره جواد رو میزنه.انشالله با 200 بازی ملی داغ به دل لابی میزاره.
-
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۰
اگه جواد نکونام دقیقه ٩٢ بازی آرژانتین هوس یه پا دو پا زدن نمی کرد و توپ رو دفع می کرد بازی مساوی می شد و ایران بهترین نتیجه تاریخش رو جلوی آرژانتین بزرگ بدست میاورد
msnBVB
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۵۱
جواد جام جهانی خوبی داشت.وظیفشو خوب انجام داد,آمار دوندگیش خوب بود,تنها گلمونو ساخت,توپ دقیقه 90 هم که بعد از دو دقیقه گل شد.علکی مثل قضیه بازوبند گیرای مسخره ندین به کاپیتانمون لایقمون...البته که وقتشه جواد خداحافظی کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر