فهرست
حمایت مارادونا از سوارس: لوئیس چه کسی را کشته؟
حمایت مارادونا از سوارس: لوئیس چه کسی را کشته؟

حمایت مارادونا از سوارس: لوئیس چه کسی را کشته؟

آی اسپورت- دیگو مارادونا، اسطوره ی فوتبال آرژانتین به انتقاد از فیفا برای محرومیت سوارس در پی گاز گرفتن این بازیکن از جورجیو کیه‌لینی در جریان دیدار ایتالیا اروگوئه پرداخت.

فیفا محرومیتی 4 ماهه برای او در نظر گرفته که به نظر تا 10 بازی از لیگ را هم از دست خواهد داد.

مارادونا در برنامه ی تلوزیویونی دی زوردا گفت: \" این تصمیم افتضاح است. نمی‌توانم آن را درک کنم. چرا فیفا او را دستبند نمی‌زند و به گوانتانامو نمی‌فرستد.

یک بازیکن تمام سال را تلاش می‌کند تا در جام جهانی بازی کند و لوییز 29 گل به ثمر رسانده و حالا او را از جام جهانی بیرون انداخته اند. باورنکردنی است.

زیدان را در جام جهانی 2006 به خاطر دارید؟ فیفا به او توپ طلا را داد.

آنها مانند یک مجرم با او برخورد می‌کنند. با اسکورت از کمپ اروگوئه خارج می‌شود. او هیچ کاری انجام نداده. چگونه از او حمایت نکنم؟

او انسان فوق العاده ای است. این محرومیت بسیاراذیت کننده است. در بهترین فرمش او را زمین می‌زند. او در بهترین روز‌های فوتبالی اش به سر می‌برد. \"

  ۶  
آی اسپورت
2014-06-27 14:17:10
نظر دهید

۶ نظر
احمدرضا
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۱۲
خدایا ببین کی داره از کی حمایت میکنه
کسی معروف ترین گلش , گل با دستِ
کسی بزرگترین خبر عمرش اعتیادشه
چرا فکر میکنن بازیکن های بزرگ باید انسان های متفکر و کارشناس باشن و راجع به همه چی نظر بدن ؟ یه نگاه به پله و بکن بابر بندازید و فرقشون رو با این مارادونای نخود هر آش ببینید
ایمان
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۲۳
آقای احمدرضا
ایمان
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۲۴
آقای محمدرضا شما کی هستی که در مورد مارادونا نظر میدی اگه شما به نظرت کار درستی بوده محروم کردنش بهتره نظرتتو بدی نه اینکه بیای برای مارادونا تکلیف تعیین کنی
sano
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۷
نمیدونم چرا ماراونا از لوییز حمایت میکنه.
امیدوارم ربطی به اینکه اروگوئه به برزیل میخوره و با نداشتن سوارز خلع سلاح میشه نداشته باشه.
ولی محرومیت سوارز اصلا حقش نبود.
مطمئنم برزیلیا تو این کار دست داشتن.
یه روزی رسوا خواهند شد.
امیدوارم اروگوئه بره فینال و هلند قهرمان شه.
زنده باد لیورپول
iranmard
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۴
احمد رضا جان شما حلق رو ببند خواهشا اون پله بکن بایر دستمال های فیفا هستند با اون مافیاای پشت پرده کثیفشون فرق پله با مارادونا در این هست وقتی مارادونا مشکل قلبی داشت ار خود ارزانتین تا بمبعی هند مردم برای سلامتیش شمع روشن کردن تو خیابون دعا کردن ببینم برای پله هم از این کارا میکنند ! تو نظر سنجی بهترین بازیکن قرن هم که نزدیک 80 در صد مردم دنیا به مارادونا رای دادند بخوام بگم بازم ادامه بدم اندازه یه کتاب مینویسم همینجا برات در ضمن به قول ایمان تو کی هستش که اخه راجب مارادونا ی افسانه ای... راستی همین پله چند وقت پیش پسرش رو به جرم قاچاقچی مواد مخدر کوکایین گرفتند حبس ابد بریدن مرتیکه اینقدر زر زر کرد پشت سر خدای فوتبال سر پسر خودش اومد
-
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۷
مطمئنم کار انگلیسی هاست این ماجرا !!!
خیلی قضیه رو بزرگش کردن ! در حالی که فقط یه برخورد بود !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر