فهرست
گواردیولا : آرژانتین مقابل ایران خوب نبود / مسی در بهترین فرمش است
گواردیولا : آرژانتین مقابل ایران خوب نبود / مسی در بهترین فرمش است

گواردیولا : آرژانتین مقابل ایران خوب نبود / مسی در بهترین فرمش است

آی اسپورت - پپ گواردیولا روز گذشته در کنفرانسی با عنوان جام جهانی از نگاه پپ در بوینس آیرس شرکت کرد و در این کنفرانس به دفاع از عملکرد دل بوسکه در تیم ملی اسپانیا پرداخت.

وی عنوان داشت که از حذف اسپانیا واقعا ناراحت شدم چرا که این تیم شایستگی های بیشتری داشت و می توانست به مراحل بالاتر صعود کند. در این کنفرانس که در حضور صد هاتن در لوناپارک بوینس آیرس برگزار شد ؛ تاتا مارتینو نیز گواردیولا را همراهی می کرد.

به عقیده پپ؛ دل بوسکه بهترین گزینه ای است که می تواند اسپانیا را به مسیر درست هدایت کند و تغییرات مورد نیاز را برای بازگرداندن این تیم به سطح اول فوتبال جهان را ایجاد کند.

وی گفت : \"حذف اسپانیا غم انگیز بود. بازیکنان این تیم خدمات زیادی به فوتبال جهان کرده اند و شایسته این بودند که در رقابت ها به کار خود ادامه می دادند .\"

گواردیولا با اشاره به حذف تیم های بزرگ از دور رقابتها گفت : \" از این جام جهانی تاکنون لذت برده ام چرا که بازی های زیبا و پرگلی را شاهد بوده ایم و  تیم ها علاقه زیادی به حمله کردن از خود نشان داده اند. هرچند که کتمان نمی کنم که حذف تیم های بزرگ مرا شگفت زده کرده است.\"

پپ در مورد کاندیداهای قهرمانی جام عنوان داشت : \" آرژانتین با مسی یکی از شانس های مسلم است. از اینکه مسی را در بهترین فرمش می بینم خوشحالم. آلبی سلسته پس از دو بازی بد مقابل بوسنی و ایران در مقابل نیجریه عملکرد خوبی داشت. زمانی که در تیمتان مسی ، هیگواین ، دی ماریا و آگرو را دارید رسیدن به موفقیت برای شما آسان تر خواهد شد. آرژانتین می تواند به فینال راه یابد \"

     
آی اسپورت
2014-06-27 15:38:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر