فهرست
کیه لینی: محرومیت در نظر گرفته شده برای سوارس بیش از اندازه است
کیه لینی: محرومیت در نظر گرفته شده برای سوارس بیش از اندازه است

کیه لینی: محرومیت در نظر گرفته شده برای سوارس بیش از اندازه است

آی اسپورت- جورجیو کیه لینی، مدافع تیم ملی ایتالیا، محرومیت در نظر گرفته شده برای لوئیس سوارس را بیش از اندازه توصیف کرد.

مهاجم جنجالی تیم ملی اروگوئه به دلیل گاز گرفتن شانه کیه لینی از سوی فیفا از 9 بازی ملی و همچنین 4 ماه از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم شد اما کیه لینی تاکید کرد که از دست سوارس عصبانی نیست و احساس می کند که جریمه در نظر گرفته شده برای او بیش از اندازه است.

او به خبرنگاران گفت:\" من اکنون احساس خوشحالی نمی کند و به دلیل اتفاقاتی که در زمین رخ داد، به دنبال گرفتن انتقام از سوارس نیستم. عصبانیت و ناراحتی من تنها از نتیجه مسابقه است.

در حال حاضر، من تنها به لوئیس و خانواده اش فکر می کنم زیرا آنها با شرایط بسیار دشواری روبرو هستند. من همیشه فکر می کنم که قضاوت داوران را نباید زیر سوال برد اما از سوی دیگر فکر می کنم که تنبیه در نظر گرفته شده برای سوارس بیش از اندازه است.

من صادقانه امیدوارم که او حداقل این اجازه را پیدا کند که در طول بازی ها در کنار هم تیمی هایش باشد زیرا چنین محرومیتی برای یک بازیکن بسیار دردآور است.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-27 16:29:04
نظر دهید
۲ نظر
ایمان
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۲۹
بیا این عوضی مثل بچه ها داشت گریه میکرد و شونشو به همه نشون میداد حالا اومده میگه محرومیتش زیاده این آشغال باعث شد دیدن بازی زیبا و عالی سوارزو از دست بدن همه
احمدرضا
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۵۳
واقعا با چه رویی این حرف رو میزنید آثا ایمان ؟
اون از خود سوارس که گفته بود این اتفاق , خیلی طبیعیه و حرفهای کاپیتان و رییس فدراسیون اروگوئه هم به کنار
خیلی رو میخواد اینجوری صحبت کردن بعد از این کار
کسی دوست نداشت سوارس محروم بشه . سوارسی که انقد خوب بازی میکرد
ولی با این کار احماقه ش جای دفاعی هم باقی نگذاشته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر