فهرست
پرسپولیس 1-0 التعاون؛ با بشار تا صدر
پرسپولیس 1-0 التعاون؛ با بشار تا صدر

پرسپولیس 1-0 التعاون؛ با بشار تا صدر

آی اسپورت – پرسپولیس در بازی برگشت مقابل التعاون عربستان باز هم توانست با یک گل به برتری برسد و 3 امتیاز این بازی حساس را بگیرد. با این پیروزی پرسپولیس 7 امتیازی شد و توانست به صدر جدول صعود کند.

گروه C لیگ قهرمانان آسیا- فصل 2020 / هفته چهارم

جمعه: 99/06/28 ؛ ساعت 22:30

استادیوم: اجوکیشن سیتی قطر/ بدون تماشاگر

داور: مهند قاسم(عراق)/ کمک‌ها: واثق مدلل(عراق) و محمد مصطفی(اردن)

 

ترکیب التعاون عربستان: کاسیو دوس آنجوس، احمد عسیری، یاگو سانتوس، یاسین برناوی، حسن کادش، ریان الموسی (86-ال نبیت)، سدریک آمیسی، عبدالله الجوعی(62- طاهر حسین)، فهد الرشیدی، عبدالمجید السواط(26- ربیع سفیانی) و میشل دوک(87- منصور الموالد)

 

سرمربی: پاتریس کارترون

 

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی، سعید آقایی، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، بشار رسن(88- امید عالیشاه)، احسان پهلوان (90- احمد نوراللهی)، وحید امیری و عیسی آل‌کثیر(69- آرمان رمضانی)

 

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

 

اخطار

احمد عسیری(18) سدریک آمیسی(64) از التعاون

حامد لک(87) آرمان رمضانی(87) از پرسپولیس

 

شرح گل:

التعاون صفر - پرسپولیس 1 (دقیقه 48: بشار رسن): ضربه پنالتی اعلام شده به سود پرسپولیس را بشار رسن در حالی که کاسیو به سمت راست دروازه شیرجه زده بود، با شوت به سمت چپ تبدیل به گل کرد.

 

لحظات حساس

12:01- حمله جدی بازیکنان پرسپولیس با طراحی بشار رسن شکل گرفت که پاس او در شرایط دشواری به پهلوان رسید، اما ارسال او از جناح چپ به مقابل تیرک دوم با شوت کمدقت نعمتی به بیرون رفت.

17:55- ضربه آزاد تند و تیز بشار رسن را کاسیو مُشت کرد تا خطر از روی دروازه التعاون رفع شود.

18:35- آمیسی از بین مدافعان پرسپولیس نفوذ کرد و موقعیت خطرناکی به وجود آورد، اما شوت زمینی او را حامد لک جمع کرد.

44:10- شوت تماشایی آل‌کثیر از پشت محوطه جریمه به تیرک عمودی دروازه التعاون اصابت کرد و با بدشانسی او تبدیل به گل نشد.

46:35- پاس بلند شجاع خلیل‌زاده از خط دفاعی پرسپولیس به پشت مدافعان التعاون به وحید امیری رسید که پاس در عرض او در شرایطی به آل‌کثیر رسید که یاگو پای او را زد و همین اتفاق کافی بود تا داور عراقی اعلام پنالتی کند.

57:50- ارسال تند و تیز آقایی از سمت چپ زمین به شکل خطرناکی از مقابل دروازه التعاون عبور کرد و آل‌کثیر نتوانست توپ را بزند تا این فرصت از دست برود.

80:01- کرنر خطرناک بشار رسن به مقابل تیرک اول را کاسیو دفع کرد.

 

در حاشیه

* پرسپولیس نسبت به بازی رفت مقابل التعاون دو تغییر داشته که سید جلال حسینی و کمال کامیابی‌نیا به ترتیب جانشین محمدحسین کنعانی‌زادگان و احمد نوراللهی شده‌اند.

* نیمکت‌نشینی سلطان مندز و حضور عبدالله الجوعی در ترکیب التعاون عربستان، تنها تغییر این تیم نسبت به بازی رفت مقابل پرسپولیس است.

* عبدالمجید السواط پس از دو بار مصدومیت نتوانست به بازی ادامه دهد و در دقیقه 26 با برانکارد از زمین بیرون رفت تا ربیع سفیانی جانشین او شود.

 

۹    
آی اسپورت
2020-09-19 00:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر