فهرست
گزارش روز: چه کسی آقای گل جام جهانی می شود؟
گزارش روز: چه کسی آقای گل جام جهانی می شود؟

گزارش روز: چه کسی آقای گل جام جهانی می شود؟

آی اسپورت - با کنار رفتن کریستیانو رونالدو با تنها 1 گل زده رقابت آقای گلی در جام جهانی 2014 برزیل وارد ابعاد جدیدی شده است.

همان طور که پیش بینی می شد مسی و نیمار شانه به شانه ی هم برای کسب این عنوان تلاش می کنند اما مهمان های ناخوانده ای همچون توماس مولر نیز در کنار این دو حضور دارند. البته مولر پیش از این به خوبی ثابت کرده است که در جام جهانی خوب گل می زند اما تصور نمی شد که در این جام نیز همچون سال 2010 درخشان کار کند.

پشت سر این 3 بازیکن 4 گله، روبین فن پرسی، آرین روبن، انر والنسیا، شکیری، بنزما و جیمز رودریگز حضور دارند. با توجه به حذف اکوادور، والنسیا را باید از این جمع خارج کرد.

\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/ea641ee85d2.jpg\"شکیری هم با توجه به برخورد تیمش به آرژانتین، شانس کمی برای ادامه ی گلزنی هایش در اختیار دارد اما شرایط فن پرسی، روبن، رودریگز و بنزما می تواند متفاوت تر باشد.

با این حال همچنان از لیونل مسی به عنوان بخت نخست آقای گلی در این  رقابت ها یاد می شود. آرژانتین در سمتی از جدول قرار گرفته که رقبای قدرتمند کمتری حضور دارند اما نیمار و مولر در سمت مخالف جدول کار به مراتب سخت تری پیش رو خواهند داشت.نیمار برای گلزنی در مرحله ی یک هشتم نهایی جام جهانی دفاع قدرتمند شیلی را پیش رو خواهد داشت در حالی که مسی باید از سد مدافعان سوییسی عبور کند که در مرحله ی گروهی جام جهانی 6 گل دریافت کرده اند.

البته در این میان از فن پرسی و روبن نیز نباید به سادگی عبور کرد. هر چند آن ها در مرحله یک هشتم نهایی کار سختی برای باز کردن دروازه ی اوچوا پیش رو خواهند داشت.
کریم بنزما نیز برای ادامه ی گلزنی هایش در برابر نیجریه کار چندان سختی نخواهد داشت اما در مرحله ی یک چهارم نهایی کار بسیار دشواری را در برابر خط دفاع آلمان پیش رو خواهد داشت.

هر چند همه ی این مسائل در حد گمانه زنی است، چرا که جام جهانی 2014 ثابت کرده هر اتفاقی در فوتبال ممکن است رخ دهد. \"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/ea641ee85d4.jpg\"


  ۱۰  
آی اسپورت
2014-06-27 17:49:38
نظر دهید
۱۰ نظر
ehsan
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۳۳
کریم بنزما
یغما
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۴۸
مسى
محمدرضا
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۴۸
مسى صد در صد
محمدرضا
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۴۸
مسى صد در صد
بهرام
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۴۹
به احتمال زیاد مسى
علیرضا
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۴۹
مسى میشه
یغما
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۳۸
رئالى ها کریس جونشون رفته میگن بنزما میشه ، اخه بنزما واسه مدعیه آغاى گلى جام جهانى میشه !!!!!!!!!!!
-
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۳۹
نیمارمی شه یامسی
علیرضا نیجریه ای
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۵۸
کی گفته فرانسه با شکست دادنه نیجریه میتونه بره یک چهارم ؟ آقای گل این جام : احمد موسی از نیجریه
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۵۴
کریس رونالدو ههههههههههههههههههههههههههههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر