فهرست
کاش زودتر حل شده بود؛ تمدید یا پایان کی‌روش
کاش زودتر حل شده بود؛ تمدید یا پایان کی‌روش

کاش زودتر حل شده بود؛ تمدید یا پایان کی‌روش

آی‌اسپورت- سه هفته مانده به جام جهانى، ادامه همكارى كى‌روش با فدراسيون فوتبال به معضل بزرگى تبديل شده. طرفين هنوز به توافق نرسيده‌اند و اين يعنى پايان یک همكارى ۷ ساله. در اين شرايط البته فدراسيون فوتبال موضع رسمى خود را اعلام نمى‌كند. تاج نه مى‌گويد كى‌روش را مى خواهيم و نه حرف از نخواستنش مى‌زند. قرارداد ۶ ماهه جلوى كى‌روش مى‌گذارد كه معنى نخواستن و بى‌ميلى به ادامه همكارى مى‌دهد.

از فدراسيون فوتبال انتظار اين است كه حداقل تصميم خود را به كى‌روش اعلام كند تا اين مربى در آستانه جام جهانى تمركز خود را وقف ماجراى پيچيده ادامه همكارى‌اش با تيم ملى نكند. چند روز قبل فدراسيون فوتبال اسپانيا قرارداد خولن لوپتگى را تا سال ٢٠٢٠ تمديد كرد. فرناندو سانتوس هم تا يورو ٢٠٢٠ با پرتغال قرارداد دارد و هروه رنار هم مورد توجه فدراسيون فوتبال مراكش قرار دارد تا قراردادش تمديد شود. يواخيم لو هم در آلمان چنين شرايطى را تجربه مى‌كند؛ قرارداد او تا پايان جام جهانى ٢٠٢٢ تمديد شد تا او ۴ سال ديگر سرمربى آلمان باشد.

در آستانه جام جهانى، مجادله كى‌روش و فدراسيون فوتبال نه تنها مشكلى را حل نمى‌كند، بلكه تمركز را هم از تيم ملى مى‌گيرد. بهتر اين بود كه هم كى‌روش و هم فدراسيون فوتبال ماه‌ها قبل به توافق -براى جدايى يا ادامه همكارى- مى‌رسيدند و اين ماجرا را به اينجا نمى‌كشيدند؛ اينجا كه همه تيم‌ها در حال آماده‌سازى هستند اما ما، فدراسيون فوتبال، و كارلوس كى‌روش اندر خم یک كوچه‌ايم.

 

@Amirasadichannel

۹ ۱۱  
آی اسپورت
2018-05-25 02:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
امید از تفت
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۴:۳۷
نیازی به عجله نیست. فدراسیون بعد از جام جهانی میتونه دو ماهه یه مربی در کلاس جهانی بیاره ولی اگر از الان شروع به مذاکره کنه خیلی بهتره
ایمان
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۶:۲۰
جناب شما که همیشه ۲۴ ساعته تو سایت هستی٬ باش این حق شماست اما عجالتا مطالب را خوب بخوان
یک طوری میگی دو ماه یک مربی با کلاس جهانی بیاره! برادر مگه نخوندی؟! هدایتی میگه فدراسیون دزد پول پاداش نداشت هدایتی داد. چی میگی؟
۵
....
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۴۲
بشین تا فدراسیون بیاره و بیشتر بشین تا اون مربی هم قبول کنه بیاد ایران
۸
جو زده نباشید
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۱۷
انگار نمیدونید کجا زندگی میکنیم ها؟؟
بابا از خواب بیدار شید اینجا ایرانه
اخر سرم با همین ویچ میچا میریم جام ملتها

مرگ بر جهالتتون مردم
مرگ بر حافظه ی کوتاهتون که قبل کیروش رو یادتون نمیاد
یادتون نمیاد با عربستان و کره جنوبی و امارات با ترس و لرز بازی میکردیم
البته حقم دارید اون موقع احتمالا کلاس اول ابتدایی بودید و داشتید خاله بازی میکردید

۹
ایمان
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۶:۱۵
شش ماه بعد جدایی کی روش از تیم ملی تازه متوجه میشویم چه کسی را از دست دادیم
نظرات افرادی که تو این یک سال در این سایت مطلب گذاشته اند نشان داد از نسل همان افرادی هستند که صبح گفتند زنده باد مصدق و ظهر گفتند مرده باد!
همین جماعت شارلاتان تا کی روش با رحمتی بد بود یک قدیس بود ولی تا با پرسپولیس در افتاد شد موزامبیک. آبی ها نیز همین طور
لمپنیسم های ساکن خاورمیانه اندکی صبر...
Hasan
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۱۶
کیروش تاریخ مصرفش برای تیم ملی تموم شده انتخاباش از حب بغض هستش دیگه وقت رفتنشه باید بره و ما یه مربی بزرگ دیگه انتخاب کنیم
**
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۱۷
ما انتخاب میکنیم حتی پول هم میدیم ولی اون مربی مد نظرت عمرا پاش رو تو فوتبال ایران نمیزاره.اونها خیلی بیشتر از من و تو از جو این فوتبال خبر دارن.
۷
سجاد
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۵۷
پیشنهاد فقط تا جام ملتها یعنی بعدش لازمت نداریم، در حالی که بعد جام جهانی اکثر تیمها سرمربی جدیدشون رو انتخاب میکنن و کیروش میتونه به یک تیم جدید بره اما بعد جام ملتها یعی هفت ماه بعد جام جهانی دیگه تیمها سرمربی جدیدشون رو انتخاب کردن. اما یه راه هست که منافع هر دو طرف تأمین بشه، راه حلّش هم پیشنهاد چهارساله هست اما مشروط و مرحله‌ای و دارای حق فسخ در صورت عدم تحقق شرط. مرحله اول تا پایان جام ملتهای آسیای 2019، و در صورت کسب یکی از مقامهای اول تا «نهایتا» سوم بطور خودکار تا پایان مقدماتی جام جهانی 2022، و در صورت صعود به جام جهانی بطور خودکار تا پایان 2022
۵ ۱
سجاد
جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۲۷
یادمه چهار سال قبل هم فدراسیون برای بعد از جام ملتها حق فسخ در نظر گرفته بود اما کیروش زیر بار نمیرفت، چون شرطی که گفته شده بود قهرمانی بود و کیروش گفت میخواهند در صورت کسب هر نتیجه‌ای جز قهرمانی اخراجم کنند. اما اگه شرط بشه کسب یکی از مقامهای اول تا نهایتا سوم، مطمئنا قبول میکنه
علی
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۵
شماها فرزندان خلف همون کسایی هستید که ۴۰ سال پیشداد میزدن دیو چو بیرون رود فرشته درآید. همونهایی که میگفتن هرکی بیاد بهتر از اینه! قوم فراموشکار! کسانی که یادشون نمیاد وقتی با کره جنوبی، استرالیا، عربستان و ژاپن بازی داشتیم ملت از دو روز قبلش به مادربزرگهاشون میسپردن سر نماز براشون دعا کنن! الان وقتی بازی داریم با خیال راحت تخمه میشکنن و مطمئنن کره جنوبی حتی یه شوت هم نمیتونه به سمت دروازه ما بزنه.
خبر ندارن که کسی حاضر نیست بیاد ایران! من سالهاست انگلیس زندگی میکنم. واقعا فکر کردید ملت چه فکری میکنن در مورد ایران؟ اینجا هنوز ۸۵‎٪ مردم فکر میکنن ایران درگیر جنگه! یا اگه هم نیست از امروز به فردا بلای سوریه سرش میاد! بعد انتظار دارید مثلا خوزه مورینیو بیاد مربی ایران بشه؟!!!! اونهم با ۲ میلیون یورو؟
آخه خیلی کشور آزادی داریم و خیلی قراره بهشون خوش بگذره؟!!!! رقم قرارداد مارچلو لیپی رو دیدید تا حالا؟ ۱۸ میلیون برا چین؟ همچین کسی چقدر میگیره از ایران؟؟!!!

بعدشم یه سریا هستن میگن با این بازیکنا هر کسی میتونه قهرمان جام ملتها بشه!!!! ببخشید با کدوم بازیکنها؟ یه سر بزنید به اینترنت و اسامی بازیکنهای کره، ژاپن و استرالیا رو ببینید، بعد مقایسه کنید کی بازیکنهای بهتری داره!
۸
مارال
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۵۶
کیروش باید حداقل حداقل تا بعد جام ملتها بمونه .
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر