فهرست
کریم در میان صددرصدی های جام بیستم
کریم در میان صددرصدی های جام بیستم

کریم در میان صددرصدی های جام بیستم

آی اسپورت - تیم ملی ایران در هر سه مسابقه اش در جام بیستم، حدود نیمی از رقبا پاس رد و بدل کرد. بازی دفاعی ایران و تجمع بازیکنان این تیم در نزدیکی های محوطه جریمه خودی، سبب می شد پاس های چندانی در شکل بازی بچه های کی روش وجود نداشته باشند. بهترین پاسور تیم ملی در رقابت های جام جهانی، پژمان منتظری است. مدافع تیم فوتبال ام صلال قطر، در 180 دقیقه حضور در مستطیل سبز در برزیل، 120 برای پاس برای هم تیمی ها مهیا کرده که 89 تای آن ها صحیح بودند. پژمان البته با این آمار در میان 130 پاسور برتر جام جایی ندارد.

بازیکنی که در مرحله گروهی جام جهانی بیشترین پاس را صادر کرده، خاویر ماسکرانو است. کاپیتان دوم تیم ملی آرژانتین که در تیم ملی بر خلاف بارسا در پست تخصصی اش به میدان می رود، 311 پاس به سایر بازیکنان آلبی سلسته داده که که 278 تای آن ها صحیح بوده اند.

تا به اینجای کار در جام بیستم،تنها چند بازیکن موفق به ثبت آمار صد در صدی پاس شده اند،  کریم انصاری فرد از ایران، ماتیاس بولی از ساحل عاج، کریس ووندولفسکی از آمریکا، هلدر پوستیگا از پرتغال و کارلوس پنا از مکزیک این بازیکنان هستند. مهره هایی که البته دقایق کوتاهی در زمین حضور داشته اند. برای مثال کریم تنها 5 پاس برای هم تیمی ها روانه کرده است.

     
آی اسپورت
2014-06-27 18:34:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر