فهرست
طوفان دایی: تا هزار سال دیگر ساکت نمی‌شوم
طوفان دایی: تا هزار سال دیگر ساکت نمی‌شوم

طوفان دایی: تا هزار سال دیگر ساکت نمی‌شوم

آی اسپورت- بازی نفت تهران واستقلال به واسطه حاشیه‌های بازی گذشته به اندازه کافی حساس بود. یک جلسه تمرین کردن استقلالی‌ها در زمین نفت و مسائلی که برسر میزبانی نفت تهران بوجود آمد هم کافی بود تا بازی فردا را مثل بازی قبلی آبستن حوادث زیاد کند.

تمرین کردن استقلال در زمین اختصاصی نفت، مساله‌ای نیست که دایی به راحتی از کنار آن بگذرد و به همین دلیل مصاحبه‌‌اش را هم با همین مساله آغاز می‌کند.«متاسفانه در این مدت علیه تیم نفت اتفاقات زیادی رخ داده است. شما نگاه کنید به قراردادهای تیم نفت. ورزشگاه تختی به صراحت اعلام شده است. تمرین هم بخواهیم انجام دهیم در زمین سه و چهار به ما می دهند. چطور می شود که زمین اختصاصی ما را به تیم رقیب بدهند که تمرین کنند. هیچ کجای دنیا این اتفاق رخ نمی دهد. در فوتبال جهان فقط یک بار این اتفاق رخ می دهد. علنا حق ما را می خورند. متاسفم برای استادیوم تختی که اجازه این کار را دادند. متاسفانه علیه ما بعد از بازی جام حذفی هجمه هایی درست شد.»

علی دایی همچنان محرومیتش را قبول نکرده و از هر فرصتی برای اعتراض به این محرومیت استفاده می‌‌کند:«در خصوص این رای حرفهای زیادی برای گفتن هست. جالب این است که رای کمیته انضباطی در رسانه ها پخش شده اما به باشگاه داده نشده است. روز نوزدهم کارمند باشگاه می رود و رای را می گیرد. نوزدهم به من رای را دادند و بیستم به رای اعتراض کردم. من نمی توانم این آدم را پیدا کنم. وکیل من تمام طبقات فدراسیون فوتبال را رفته و آخر سر کمیته درآمدزایی فدراسیون فوتبال گفته باید 200 هزار تومان بریزید تا به شکایت ما رسیدگی شود. با این 200 هزار تومان ها شاید فدراسیون می خواهد به کارش ادامه دهد. اگر از کمیته انضباطی خبر دارید به من بگویید که بروم و اعتراض کنم. گفته اند نسبت به عدم حضورم نمی توانم رسیدگی کنم و فقط به محرومیت مالی می توانم اعتراض کنم. قوانین قضایی کشور را هم زیر سوال برده اند. شما رای را نگاه کنید. به چه دلیل من را محروم کردند؟ چون از حق دفاع کردم. تا هزار سال دیگر هم نمی توانید من را ساکت کنید. نمی توان صدای حق را خاموش کرد.»

خیلی‌ها اعتقاد دارند که قانون برای علی دایی با بقیه فرق می‌‌کند. علی دایی هم همین اعتقاد را دارد اما از زاویه‌ای دیگر. قانون برای من با بقیه فرق می کند. آقای کامرانی فر از الان تبریک می فرستند. بگذارید عید شود و بعد تبریک بفرستید. شما که عذرخواهی می کنید چرا صدایتان درنیامده است. شاید به خاطر سکوت من تبریک گفته اند. رای کمیته انضباطی را نگاه کنید. نوشته است شجاع خلیل زاده به دلیل ضربه به محمدی. اصلا ما محمدی در تیم مان نداریم. فکر می کنم بازی دیگری را دیده اند چون من هر چه نگاه کرده ام بازیکنی با این اسم ندارم. مهرداد محمدی هم هست که در سپاهان است. عباس بوعذار را زده اند و می گویند محمدی. همچنین 10 میلیون تیم ما را جریه کرده اند. ببخشید از آقای سخندان بپرسید. ایشان گفت می خواهید تیم را بیرون بیاورید؟ از او بپرسید که من چنین حرفی زده ام یا نه. اگر فیلمی هست بدهید تا ما هم ببینیم. شما دوست داشتید که من را محروم کنید. چرا حالا پیدایتان نیست؟ آقای کامرانی فر! دلیل تبریکتان به من برای چیست؟ دفاع از اشتباه، اشتباه است. همین می شود که به غیر از چند نفر بقیه همه اشتباه می کنند. اگر پنالتی بود من فوتبال را کنار می گذاشتم. کارشناس داوری می گوید به نظر من پنالتی است. این چه کارشناسی است؟ یا پنالتی هست یا نیست. باید قاطع نظر داد. حداقل 20 سال فوتبال بازی کرده ام. تاج باید کمیته هایش را زیر نظر بگیرد. ما امروز پیگیر بودیم. دوشنبه هم همینطور ولی کسی را پیدا نکردیم. روز دوشنبه ساعت 5 بعد از ظهر رفتیم و نبودند. سه بعد از ظهر می آیند و چهار می روند. محرومیت من در جام حذفی بود چرا باید در لیگ و بازی با استقلال و سپاهان محروم شوم؟ تمام دزدی ها مخفیانه انجام می شود و ما هم باید دزدکی برویم و صحبت کنیم. من می گویم اقای بنیادی فر کار خودش را کرد. خدا را شکر که پنالتی بیرون رفت. این بازی خدا به ما رحم کرد. در بازی با استقلال هم خدا به ما رحم کرد. از اول فصل نگاه کنید چقدر علیه من سوت زده اند. همه می دانند. سپاهانی ها بروند و شکایت کنند. ما هم جوابگو هستیم.»

۱    
آی اسپورت
2017-01-11 15:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر