فهرست
اسکولاری: ممکن است شیلی ما را شکست بدهد
اسکولاری: ممکن است شیلی ما را شکست بدهد

اسکولاری: ممکن است شیلی ما را شکست بدهد

آی اسپورت- لوئیس فیلیپه اسکولاری، سرمربی تیم ملی برزیل، معتقد است که تیمش در حال حاضر در 80 درصد از سطح تیمی است که در جام کنفدراسیون توانست به قهرمانی برسد.

برزیل با دو پیروزی و یک تساوی، توانست به عنوان تیم اول از گروه A صعود کند و فردا شب در دیدار مرحله یک هشتم نهایی مقابل شیلی قرار خواهد گرفت. تیم اسکولاری تا کنون نتوانسته انتظارات را برآورده کند و نمایش های این تیم با انتقاد رسانه های برزیلی همراه بود.

او به خبرنگاران گفت:\" ما دوست داریم بازی ها را تماشا کنیم اما علاقه ای به اینکه صحبت های کارشناسان و گزارشگران را بشنویم، نداریم. ما واقعا دوست نداریم حرف هایی که زده می شود را بشنویم زیرا بازیکنان نمی توانند با انتقاداتی که در رسانه های مطرح می شود، به راحتی کنار بیایند.

البته تیم در 80 درصد سطحی است که ما در جام کنفدراسیون ها در آن قرار داشتیم. کادر پزشکی ما کارهای زیادی انجام داد و کارهای زیادی از نظر روحی و روانی روی تیم انجام شد.\"

فیل بزرگ همچنین در مورد حریف فردا شب تیمش گفت:\" شیلی تیم بسیار خوبی است. آنها به خوبی با سیستم خورخه سامپائولی سازگار شده اند و از زمان حضور او، دینامیسم تازه ای پیدا کرده اند.

عملکرد آنها بهبود پیدا کرده است و می توانند مشکلات زیادی برای ما ایجاد کنند؛ شاید حتی ما را شکست بدهند. البته این در برنامه ما نیست. ما می خواهیم پیروز شویم و اگر هم شکست بخوریم، زندگی ادامه دارد.\"

     
آی اسپورت
2014-06-27 23:25:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر