فهرست
اوچوآ: خط دفاعی مکزیک مقابل هلند باید مثل دیدارهای قبل باشد
اوچوآ: خط دفاعی مکزیک مقابل هلند باید مثل دیدارهای قبل باشد

اوچوآ: خط دفاعی مکزیک مقابل هلند باید مثل دیدارهای قبل باشد

آی اسپورت- گیرمو اوچوا، دروازه بان مکزیک، در آستانه دیدار تیمش مقابل هلند در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی، عملکرد دفاعی تیمش را مورد ستایش قرار داد.

مکزیک در حالی فردا شب مقابل شاگردان فن خال قرار می گیرد که نارنجی ها در مرحله گروهی، 10 بار دروازه حریفان را باز کردند.

این در حالی است که مکزیکی ها در مرحله گروهی تنها 4 گل زدند اما توانستند 266 دقیقه دروازه شان را بسته نگه دارند و تنها یک بار توسط ایوان پریشیچ دروازه شان باز شد.

آنها حالا باید مقابل ستاره هایی مانند رابین فن پرسی، آرین روبن و وسلی اشنایدر قرار بگیرند و اوچوآ امیدوار است که خط دفاعی تیمش بتواند انسجام بازی ها قبل را حفظ کند.

او به خبرنگاران گفت:\" فکر می کنم خط دفاعی نشان داد که نقشی کلیدی در تیم دارد. در چنین تورنمنت کوتاهی، اهمیت خط دفاعی برای رسیدن به امتیاز بسیار مهم و حیاتی است و برای اینکه بتوانیم به نتیجه لازم برسیم، ما باید به همین شکل ادامه بدهیم.

تیم بازی های خوبی به نمایش گذاشت و امیدوارم که در مراحل بعدی به پیشرفت مان ادامه بدهیم.\"

اوچوآ تایید کرد که از ستاره های هلند اندکی می ترسد اما به تیم حریف هشدار داد که نباید آنها را دست کم بگیرند.

\" هلند تیم سرسختی است و این دیدار، دیدار آسانی نیست. ما در همه مناطق زمین خواهیم جنگید و باید کاملا مراقب و متمرکز باشیم.

ما در بازی ها دیدیم که بازیکنان آنها می توانند بسیار سرنوشت ساز شوند؛ بازیکنانی که بسیار قدرتمند و هجومی هستند اما ما هم تیم قدرتمندی هستیم و آنها نمی توانند به راحتی ما را شکست بدهند.\"

     
آی اسپورت
2014-06-27 23:35:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر