فهرست
هیگواین : در مورد بارسا هیچ چیز نمی دانم / جام جهانی تازه برای ما شروع شده است
هیگواین : در مورد بارسا هیچ چیز نمی دانم / جام جهانی تازه برای ما شروع شده است

هیگواین : در مورد بارسا هیچ چیز نمی دانم / جام جهانی تازه برای ما شروع شده است

آی اسپورت - گونسالو هیگواین امرور در یک نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت. در حالیکه آرژانتین باید با سوئیس در یک هشتم جدال کند هیگواین اخطار داد که نباید فضای زیادی در اختیار این تیم قرار داد.

هیگواین گفت : \"از فردا روی نقاط قوت و ضعف سوئیس با جدیت بیشتری کار می کنیم. سوئیسی ها خوب بازی می کنند و ما نیابد به هیچ وجه فضا در اختیار این تیم قرار دهیم. ایده اصلی ما در مقابل این تیم همین مورد است.فاصله بین خطوط ما نباید زیاد شود در غیر این صورت سوئس به ما ضربه می زند \"

ال پیپیتا ادامه داد : \"جام جهانی تازه به مرحله حساس خود رسیده است. در مرحله گروهی اگر در یک بازی بد بازی کنی در بازی های بعدی فرصت برای جبران وجود دارد اما اگر در بازی های حذفی اشتباه کنید به سختی تنبیه خواهید شد و فرصتی برای جبران نیست.

من هم مثل هر مهاجم دیگری دوست دارم گل بزنم اما به حمایت همه تیم نیاز دارم . تا بدین لحظه راضی هستم و ای کاش در بازی بعدی بتوانم برای کشورم گلزنی کنم. با این وجود نمی توان در این زمینه قول داد \"

مهاجم اسبق رئال مادرید در مورد پیشنهاد بارسلونا گفت : \" در مورد بارسا هیچ جیز نمی دانم. ببینیم بعد از جام جهانی چه اتفاقی می افتد. فعلا روی جام جهانی و تیم کشورم تمرکز کرده ام \"

هیگواین در مورد مصدومیت آگرو اضافه کرد : \"سرخیو بازیکن ارزشمندی برای ماست . در بازی های تعیین کننده به او نیاز داریم. الان که مصدوم است باید از او حمایت کنیم و امیدوار باشیم که بزودی بهبود یابد. به هر حال اتفاقی است که برای او افتاده و نمی توان کار دیگری انجام داد \"


     
آی اسپورت
2014-06-28 00:19:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر